• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • W chmurach

  Niezapomniane emocje w chmurach – wybierz skoki tandemowe

  Masz ochotę na niezwykłe emocje i chcesz przeżyć coś jedynego w swoim rodzaju? Skocz ze spadochronem! To wcale nie takie trudne i co najważniejsze nie musisz posiadać żadnego specjalnego przygotowania – po prostu wybierz skoki tandemowe. Dzięki nim możesz doświadczyć czegoś jedynego w swoim rodzaju!

  Skoki tandemowe odbywają się z lecącego samolotu na pułapie 3000 metrów lub też 4000 metrów. Gdy zależy ci na najlepszych doznaniach, wybierz skok z 4000 metrów – wtedy czas swobodnego spadania, czyli ten od momentu wyskoku aż do otwarcia czaszy spadochronu wynosi aż 60 sekund, natomiast dla 3000 metrów to około 30 sekund. To ten najbardziej emocjonujący moment, gdy spada się w kierunku Ziemi z prędkością nawet 200 kilometrów na godzinę. Po osiągnięciu właściwego pułapu otwiera się spadochron i następuje opadanie aż do miękkiego lądowania.

  Całe wydarzenie może być również zarejestrowane – wtedy skacze razem z wami dodatkowy skoczek – kamerzysta. Otrzymujesz dzięki temu zdjęcia i filmy z najlepszymi ujęciami już w 30 minut od wylądowania. Chociaż to dodatkowy koszt, to jednak warto zapłacić, by mieć świetną pamiątkę. Skok spadochronowy to niezwykłe przeżycie, któremu towarzyszą różnego rodzaju emocje: od radości i strachu po euforię i potężna dawką adrenaliny. Wszystko co dzieje się wokół Ciebie jest nowe, przepełnione nieznanymi dotąd wrażeniami nasz mózg nie jest w stanie wszystkiego zarejestrować a tym bardziej zapamiętać na lata. Dlatego polecamy skok z filmowaniem dla utrwalenia tych wspaniałych wspomnień. Nawet jeśli wykupiłeś skok bez filmowania, masz zawsze możliwość dokupienia tej opcji tuż przed skokiem. Usługa filmowania i zdjęć kosztuje tylko 250zł a pamiątka zostaje z Tobą na zawsze!!