• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Weekend 10-12.07.2020

  Kolejny lipcowy weekend aż kipiał od atrakcji.

  Zacznę od tego, że odwiedziła nas ekipa z PsychoStudio, która sfilmowała dronem – uwaga! – lot na czaszy oraz lądowania dwóch naszych instruktorów – Mahoolca i Linuxa – obaj są profesjonalistami jak i członkami Kadry Narodowej w Conopy pilotingu.

  Operatorem drona był Kuba , który ze skupieniem śledził lot instruktorów na czaszy ponieważ nikt wcześniej nie nagrał takich ujęć. Chłopaki z PsychoStudio oprócz poczynań swooperów , nagrali sporo materiału z życia naszej strefy skydive.pl.

  Były kolorowe race, piękne ujęcia naszej ekipy. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i kreatywności naszych gości. A to dopiero początek.
  W ten weekend byliśmy również inspiracją dla lokalnych fotografów: Bartosz Bujarski oraz Kacper Stężewski -Moim Okiem, dziękujemy i zapraszamy ponownie!
  Jak zawsze odwiedziło nas wielu tandem pasażerów, którzy potrafią nas zaskoczyć jak i siebie samych.

  Nasze lotnisko przez moment stało się miejscem wyznawania sobie prawdziwej miłości- zaręczyny tuz po lądowaniu przez sympatyczną parę naszych pasażerów. Kolorowa Patrycja przyjechała z grupą przyjaciół którzy fantastycznie bawili się podczas skoków. Mogliśmy gościć również wiele rodzin, które postanowiły razem z nami spędzić weekend w nietypowy sposób i poczuć adrenalinę w powietrzu.
  Przywiało do nas na weekend nowych studentów AFF a jednocześnie Mikołaj ukończył kurs AFF i śmiało w najbliższy weekend może biec do manifestu i planować się na samodzielne skoki.
  Wieczór na strefie spędziliśmy w otoczeniu naszych przyjaciół przy ognisku śpiewając grającemu na gitarze Grabażowi. W powietrzu unosił się zapach pysznych pieczonych kiełbasek a do tego nie mogło zabraknąć zimnego piwka:))

  Jest nam bardzo miło, że możemy być częścią radości naszych kolejnych pasażerów tandemowych, studentów nowego kursu AFF jak i samodzielnych skoczków. Chcemy nadal z Wami pra-cować, lecz ciężko nam nazywać nasze skoki zwykłą pracą, gdyż to po prostu nasza pasja!