• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Skoki spadochronowe Białystok, Łomża, Suwałki

  Szukasz wyjątkowego sposobu na spędzenie wolnego czasu? Chciałbyś przeżyć coś niesamowitego i ekstremalnego? Chcesz poczuć, że żyjesz? Doskonale trafiłeś! Oferujemy przygodę życia w województwie podlaskim, czyli skoki spadochronowe Łomża! Zapewniamy przeżycie niezwykłych emocji i gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa. Taka przygoda to znakomite rozwiązanie dla wszystkich – a szczególnie tych osób, którym zależy na tym, aby doznawać mocnych wrażeń i czuć adrenalinę. To także świetny wybór dla kogoś, kto chce inaczej spojrzeć na świat i z zupełnie innej niż na co dzień perspektywy podziwiać niezwykłe widoki. Ale przede wszystkim skoki spadochronowe Suwałki to najlepszy wybór dla tych, którzy po prostu chcą poczuć, że żyją. Skoki spadochronowe Białystok to gwarancja niezwykłych oraz niezapomnianych chwil. Jak wygląda takie przedsięwzięcie? Pierwszym etapem jest lot samolotem. Trwa on około 15 minut. Podczas lotu można podziwiać niezwykłe widoki przez okno albo przyjrzeć się z bliska jak wygląda praca pilotów w kokpicie za sterami maszyny. Kiedy samolot osiągnie wymaganą wysokość, czyli cztery tysiące metrów. Właśnie z takiej wysokości będziesz skakać! Potem następuje skok. A jak wyglądają skoki spadochronowe? Skoki spadochronowe Suwałki organizowane są przez SkyDive. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najbardziej wymagającym klientom znakomitą zabawę, a także i dbamy o to, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa. Skoki spadochronowe można odbyć samodzielnie bądź w tandemie. Kto może skakać samodzielnie? Osoby, które rozpoczynają swoją przygodę ze skokami ze spadochronem, amatorzy i bardziej doświadczeni skaczą u nas w tandemie z wykwalifikowanym instruktorem. Nasi instruktorzy przez cały lot dbają o bezpieczeństwo i o to, aby wszystko przebiegło tak, jak ma się odbyć. Skoki spadochronowe Łomża od otwarcia spadochronu trwają 6 minut. W trakcie lotu można podziwiać niezwykłe krajobrazy z ptasiej perspektywy. Gwarantujemy niesamowite przeżycia. Czyż to nie interesujące? Tego rodzaju aktywność to znakomita zabawa, która zapewnia miłe wspomnienia, do których wraca się z nostalgią jeszcze przez długi czas po wykonanym skoku. Skoki spadochronowe to niezapomniana przygoda. Warto zauważyć, że zapewniamy także pamiątki w formie zdjęć oraz filmu video, dzięki którym wspomnienia ze skoku nigdy nie wyblakną. Jeśli wybierasz się na skoki ze spadochronem Białystok – możesz dobrać fotografie i / lub film, którymi potem możesz pochwalić się rodzinie, znajomym, a także opublikować je na kontach w mediach społecznościowych. Zdecyduj się na skoki ze spadochronem i skontaktuj się z nami. W razie pytań udzielamy odpowiedzi i rozwiewamy wątpliwości. Skoki ze spadochronem to znakomity pomysł na to, jak spędzić swój czas wolny w sposób aktywny, a jednocześnie i w bardzo oryginalny. Taka aktywność to również znakomity prezent dla kogoś, kto uwielbia wyzwania i po prostu chce poczuć, że żyje.

  Skok spadochronowy Białystok – bezpieczeństwo jest najważniejsze

  Jeśli zdecydujesz się na skoki ze spadochronem powinieneś zdawać sobie sprawiać z tego, że najważniejsze jest dla nas Twoje bezpieczeństwo. Zapewniamy Ci niezwykłą rozrywkę, ekstremalne przeżycie i piękne wspomnienia, jednak nie zapominamy o tym co najważniejsze. Gwarantujemy całkowicie bezpieczną aktywność, zarówno w przypadku skoków tandemowych z odpowiednio wykwalifikowanym i doświadczonym instruktorem, jak i skoków samodzielnych – oferujemy sprawny sprzęt, który sprawdzamy przed każdym skokiem, a w razie potrzeby odpowiemy na wszelkie pytanie i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Podczas skoku w parze instruktor przez cały czas czuwa i kontroluje, by wszystko przebiegało tak, jak powinno. Jeśli natomiast skoki w tandemie to dla Ciebie za mało – możesz zdecydować się na specjalne szkolenie AFF, po którym będziesz mógł oddać samodzielny skok spadochronowy i nie tylko.

  Skoki ze spadochronem Łomża – niepowtarzalne emocje

  Zastanawiasz się, czy skok spadochronowy to dobry pomysł? Skoki ze spadochronem każdego roku cieszą się coraz większą popularnością. Jest to aktywnością, którą może podjąć niemal każdy, bez względu na swój wiek czy stopień wysortowania. Należy tutaj zauważyć, że na skoki ze spadochronem Suwałki mogą się też zdecydować niepełnoletnie osoby, jednak warunkiem jest pisemna zgoda opiekuna prawnego (czyli rodzica itd.). Warto tu zaznaczyć, że skoki tandemowe – czyli w parze z instruktorem – są dla osób niedoświadczonych, zupełnych amatorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze skokami spadochronowymi i dla osób już doświadczonych, które nie zdecydowały się nigdy na kurs uprawniający do samodzielnych skoków. Do skoku w tandemie nie trzeba się w żaden sposób przygotowywać, nie trzeba posiadać żadnych certyfikatów ukończonych kursów, czy mieć jakieś konkretne umiejętności. Nie trzeba też być szczególnie wysportowanym. Nie wymagamy także wyników żadnych badań lekarskich. Skok spadochronowy to propozycja dla każdego, kto tylko będzie chętny przeżyć niesamowitą i ekstremalną atrakcję i poczuć adrenalinę we krwi. Zapewniamy, że nie trzeba się o nic martwić w czasie skoku, ponieważ nad wszystkim czuwa jeden z naszych doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych instruktorów. Jeszcze przed wejściem do samolotu odbywa się krótkie szkolenie ze specjalistą, który podaje wszelkie niezbędne informacje, jakie warto znać podczas lotu.

  Skok spadochronowy Suwałki – kurs dla wielbicieli spadochroniarstwa

  Kiedy już staniesz się wielbicielem skoków możesz udać się na profesjonalne szkolenie AFF, dzięki któremu nie będziesz już musiał skakać w tandemie z instruktorem, a będziesz mógł zdecydować się na skok spadochronowy samodzielny. Jeśli jesteś zainteresowany – zapraszamy serdecznie do kontaktu. Po ukończeniu kursu otrzymasz odpowiedni certyfikat oraz wpis do Księgi Skoków. Zachęcamy do sprawdzenia i zapoznania się z listą wszystkich naszych szkoleń. Nasze kursy prowadzą wyłącznie najlepsi instruktorzy spadochroniarstwa, który są nie tylko ekspertami w danej dziedzinie, ale i ogromnymi miłośnikami skoków. Skok spadochronowy to świetna zabawa, która jest całkowicie bezpieczna, o ile przestrzegane są wszystkie zasady. Dowiedz się więcej o skokach spadochronowych i rozwijaj swoje hobby. A w przyszłości możesz wziąć udział w szkoleniu, które daje uprawnienia instruktora.

  Skok spadochronowy Łomża – pamiątkowe fotografie oraz film video

  Jeśli zdecydujesz się na Skok spadochronowy możesz wykupić również pamiątkowe zdjęcia i film wideo ze skoku. Skok ze spadochronem to niezwykłe przeżycie pozostawiające po sobie niesamowite wspomnienia, do których z pewnością będziesz jeszcze długo wracał z nostalgią. Niestety, wspomnienia bywają ulotne i nawet po dłuższym czasie po takim ekstremalnym przeżyciu, jak skok ze spadochronem Łomża, mogą się zatrzeć w pamięci. Można jednak temu skutecznie zaradzić – wystarczy zdecydować się na pamiątkowe fotografie oraz film video, dzięki którym przygoda życia pozostanie z Tobą już na zawsze. Decydując się na skok ze spadochronem wystarczy wybrać opcję zdjęć i filmu i niczym się już nie martwić. Fotografie oraz wideo są wykonywane przez profesjonalnego fotografa, który współpracuje z naszą firmą, a niesamowite zdjęcia można odebrać już po 30 minutach od skoku. Dzięki takiej pamiątce nie zapomnisz niczego z niezwykłego przeżycia. Po skoku otrzymasz aż 50 profesjonalnych zdjęć oraz klimatyczne video z podkładem muzycznym. Nie musisz jednak decydować się na żadne pamiątki po skoku, ale jeszcze przed wejściem do samolotu w specjalnie wyznaczonej strefie będziesz mógł zmienić zdanie i wykupić pamiątki. Kiedy już wykonasz skok ze spadochronem po krótkim czasie otrzymasz link do zdjęć oraz filmu, którymi będziesz mógł od razu podzielić się z rodziną oraz znajomymi.

  Skok ze spadochronem Białystok – dlaczego warto zdecydować się na skok?

  Skok ze spadochronem to jedna z ciekawszych, a na pewno najbardziej ekstremalna przygoda, jaką można doświadczyć w okolicy. To niesamowity sposób na spędzenie czasu wolnego. Jednak musimy Cię ostrzec – skoki spadochronowe są bardzo uzależniające. Większość osób, która nas odwiedziła, wróciła ponownie, aby znów przeżyć niezwykłe emocje, poczuć adrenalinę i podziwiać niezwykłe widoki z ptasiej perspektywy. Dla wielu osób nie jest to więc jednorazowa atrakcja, a pasja, która ewoluuje w regularne hobby. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wymagania naszych wymagających klientów, dlatego też co jakiś czas otwieramy nowe filie w kraju. Koniecznie zapoznaj się z ofertą, która dotyczy innych województw. A kiedy skok ze spadochronem w parze przestaną być dla Ciebie wystarczające, zgłoś się na profesjonalny kurs AFF, po którym można skakać w pojedynkę. Po jakimś czasie można się także zdecydować na szkolenie na instruktora skoków.

  Przasnysz – najbliższa strefa

  Strefa znajdująca się najbliższej województwa podlaskiego znajduje się w malowniczym Przasnyszu. Miejscowość ta leży w województwie mazowieckim:

  • 170 kilometrów od Białegostoku,
  • 90 kilometrów od Łomży,
  • 225 kilometrów od Suwałk.

  W Przasnyszu można znaleźć lotnisko sportowe. To właśnie na tym obszarze organizujemy zarówno skoki spadochronowe (tandemowe i samodzielne), jak i szkolenia. Strefa ta znajduje się na bardzo dużym i bezpiecznym terenie. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt spadochronowy, odpowiednio przygotowaną salę do szkoleń, urządzenia pozwalające przeprowadzać efektywne, nowoczesne i całkowicie bezpieczne kursy oraz wysokiej jakości aparat fotograficzny i kamerę do wykonywania zdjęć i filmów ze skoku.