• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Skoki spadochronowe Gdańsk, Gdynia, Sopot

  Skoki spadochronowe Gdańsk, Gdynia, Sopot

  Przeżyj niezwykłą przygodę w Trójmieście. Zapewniamy w pełni bezpieczne i niezapomniane skoki spadochronowe pełne emocji w Gdyni, Gdańsku i Sopocie. To doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą poczuć, że żyją i oczekują mocnych wrażeń, adrenaliny i pięknych widoków z innej perspektywy. Oferujemy niezapomnianą przygodę – najpierw piętnastominutowy lot samolotem, podczas którego można podziwiać przez okna przepiękne krajobrazy z lotu ptaka oraz przyjrzeć się z bliska jak dokładnie wygląda praca pilotów w kokpicie. Po osiągnięciu pułapu czterech tysięcy metrów następuje długo oczekiwana chwila – można skoczyć ze spadochronem. Jak wygląda taki skok? Otóż, ze względu na bezpieczeństwo skacze się w tandemie z doświadczonym instruktorem, który dba o to, aby wszystko przebiegło tak jak należy. Szybowanie z szeroko otwartym spadochronem trwa przez sześć minut. Przez ten czas poczujesz niepowtarzalne emocje, pęd powietrza na skórze i we włosach, zobaczysz również nasz piękny świat z zupełnie innej, ale jakże interesującej perspektywy. Czy to nie brzmi ciekawie? Skoki spadochronowe Gdańsk to znakomita zabawa i wyjątkowe wrażenia, które będziesz wspominać z nutką nostalgii przez długi czas. Oferujemy nie tylko niezapomnianą przygodę, ale pamiątkę do której możesz zawsze wrócić, czyli wysokiej jakości film oraz zdjęcia z Twojego skoku spadochronowego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Skoki spadochronowe Gdańsk to najlepszy pomysł na aktywne i oryginalne spędzenie czasu wolnego.

  Skoki spadochronowe Gdańsk – po pierwsze: bezpieczeństwo

  Oferujemy w pełni bezpieczne skoki w parach, czyli tak zwane skoki tandemowe w asyście doświadczonego instruktora, który zapewnia bezpieczeństwo podczas całego skoku oraz kontroluje czas szybowania. Jeśli masz już za sobą skoki w parach, pokochałeś spadochroniarstwo i chciałbyś nauczyć się jak samodzielnie skakać – zapewniamy również specjalne szkolenia spadochronowe AFF.

  Skoki spadochronowe Gdynia – niepowtarzalne emocje

  Kto może zdecydować się na skok ze spadochronem Gdynia? Aktywność ta cieszy się coraz większą popularnością. Na skoki ze spadochronem w Gdyni i Trójmieście zdecyduje się coraz więcej osób, nie tylko młodszych, ale i starszych. Na taki skok mogą zdecydować się również osoby niepełnoletnie, ale pod warunkiem, że będą mieć przy sobie pisemną zgodę rodzica bądź prawnego opiekuna. Warto zauważyć, że w przypadku skoków w parach uczestnik nie musi być ponadprzeciętnie wysportowany, nie musi także w żaden sposób się przygotować, ani nie potrzebuje też żadnych badań lekarskich. Skoki spadochronowe Gdynia to propozycja dla każdego, kto jest miłośnikiem niezwykłych atrakcji. Nienależny również obawiać się, że coś pójdzie nie tak podczas skoku z powodu niewiedzy uczestnika, gdyż przez cały czas nad wszystkim czuwa instruktor, który przed wejściem na pokład samolotu podaje wszystkie niezbędne informacje, a podczas skoku dba o bezpieczeństwo i m.in. o to, aby otworzyć spadochron we właściwym momencie.


  Skoki spadochronowe Sopot – gwarancja dobrej zabawy

  Jeśli na dobre pokochałeś skoki spadochronowe i chciałbyś zacząć skakać samodzielnie – koniecznie skontaktuj się z nami w sprawie szkolenia AFF. Po ukończeniu kursu otrzymasz wpis do Książki Skoków. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą listą szkoleń Skydive Sopot. Wszystkie nasze kursy są prowadzone przez doświadczonych instruktorów spadochroniarstwa, którzy są nie tylko ekspertami w swojej dziedzinie, ale i prawdziwymi pasjonatami. Skoki spadochronowe Sopot to znakomita zabawa, ale nie tylko. Dowiedź się więcej o skakaniu i rozwijaj swoje hobby. W przyszłości masz możliwość zdobycia nawet uprawnień instruktora spadochronowego.

  Skoki spadochronowe Trójmieście – nasze usługi

  Jeśli marzysz o przeżyciu niesamowitej przygody koniecznie zdecyduj się na skok ze spadochronem Gdańsk. Jeśli tylko będziesz zainteresowany możesz zdecydować się również na zdjęcia lub film, które może wykonać dla Ciebie współpracujący z naszą firmą profesjonalny fotograf. Co ważne – swoje zdjęcia z zapierającej dech przygody możesz otrzymać już trzydzieści minut po wykonaniu skoku. Skoki ze spadochronem Gdynia to niesamowite przeżycie, które warto uwiecznić, by móc do niego powracać i powspominać. Jak wiadomo wspomnienia z czasem się zacierają, jeśli nie chcesz zapomnieć ani sekundy tej najbardziej niezwykłej przygody w Twoim życiu przygotujemy dla Ciebie aż 50 zdjęć oraz film z muzyką.
  Warto zauważyć, że decydując się na skok ze spadochronem Sopot nie musisz od razu decydować się na zdjęcia i film. Wszystko możesz na spokojnie przemyśleć, a jeśli ostatecznie zdecydujesz się na pamiątkę z tego wyjątkowego wydarzenia, będziesz mógł wykupić tę obsługę w specjalnie wyznaczonej do tego strefie. Po wykonaniu skoku otrzymasz od nas link do witryny, na której znajdziesz film oraz kilka zdjęć, dzięki czemu od razu będziesz mógł podzielić się ze swoimi przyjaciółmi tym, co właśnie przeżyłeś.

   

  Skoki ze spadochronem – dlaczego warto skakać w Trójmieście?

  Skoki spadochronowe Trójmiasto mogą być największą przygodą Twojego życia. To niezwykły sposób spędzania czasu wolnego. Musimy ostrzec – takie skoki uzależniają. Dla wielu osób stanowią hobby i sprawiają, że uczestnicy regularnie pojawiają się w Skydive w różnych miastach, a niektórzy na wakacjach co roku. Jeśli skoki w tandemie już Ci nie wystarczają i na dobre zakochasz się w skokach ze spadochronem możesz odbyć specjalne szkolenie AFF, podczas którego nauczysz się skakać samodzielnie.