• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Skoki spadochronowe Konin

  Jeśli chcesz poczuć, że żyjesz, koniecznie zdecyduj się na skoki ze spadochronem Konin. Przeżyjesz niezwykłe wyzwanie, które pozwoli Ci na przełamanie własnych lęków i ograniczeń. Jeśli dokonasz tego – uda Ci się pokonać każdą trudność. Jak wyglądają oferowane przez nas skoki spadochronowe? Już wyjaśniamy – najpierw odbywa się lot samolotem i trwa on około piętnastu minut do momentu osiągnięcia pułapu czterech tysięcy metrów. Przez ten czas warto podziwiać ziemię z zupełnie innej perspektywy. Będziesz mógł podziwiać niezwykłe krajobrazy z lotu ptaka, a także przyjrzeć się z bliska jak wygląda sterowanie samolotem i praca pilotów w kokpicie. Następnie wykonasz skok w tandemie z doświadczonym instruktorem, który będzie czuwać nad Twoim bezpieczeństwem. Przez cały czas instruktor czuwa i kontroluje lot. Trwa on około 6 minut, podczas których będziesz miał możliwość podziwiania widoków z różnych perspektyw. Nie musisz fascynować się spadochroniarstwem ani się na nim znać, do skoku nie trzeba się również w żaden sposób przygotować. Wystarczy, że będziesz chciał spędzić czas wolny na czymś niezwykłym. Skok spadochronowy Konin zapewni Ci niezapomniane wrażenia. Jeśli chcesz zarezerwować skok ze spadochronu dla siebie lub zakupić specjalny voucher prezentowy na skok dla bliskiej Ci osoby – koniecznie się z nami skontaktuj. Skydive Konin zapewni Wam wiele emocji, niezapomnianą zabawę i być może jedno z najlepszych doświadczeń w życiu.

  Skoki ze spadochronem Konin – skoki w tandemie

  Jak już wcześniej wspomniano do skoku ze spadochronem nie trzeba się w żaden sposób przygotowywać. Osoby zainteresowane taką formą spędzania wolnego czasu nie muszą być ponadprzeciętnie wysportowane, ani posiadać specjalnego sprzętu czy akcesoriów. Nie są potrzebne również żadne badania lekarskie, ani nic podobnego. Skydive zapewnia wszystko to, co jest niezbędne podczas lotu i skoku. Warto zauważyć, że skoki spadochronowe nie trzeba wykonywać w określonym stroju, ale zaleca się włożenie wygodnej odzieży, najlepiej dresu, oraz sznurowanych butów sportowych z wygodną podeszwą.

  Przed skokiem ze spadochronem w tandemie odbywa się krótkie szkolenie, podczas którego instruktor przekazuje uczestnikowi wszystkie niezbędne informacje, jakie musi znać podczas skoku. Później odbywa się lot samolotem i skok. Skoki spadochronowe w tandemie polegają na wspólnym skakaniu z instruktorem – tandem jest przypięty do siebie za pomocą specjalnej uprzęży. Instruktor kontroluje lot, dba o bezpieczeństwo i odpowiednią długość szybowania, doskonale wie, kiedy należy otworzyć spadochron, a następnie i bezpieczne wylądować na ziemi. Uczestnik podczas skoku musi jedynie słuchać zaleceń instruktora oraz podziwiać piękne widoki z lotu ptaka.

  Skok spadochronowy Konin – czy to bezpieczne?

  Czy wykonywanie skoków spadochronowych jest bezpieczne i każdy może się na nie zdecydować? Odpowiedź brzmi – tak. Skoki w tandemie to wręcz doskonałe rozwiązanie dla osób, które skaczą po raz pierwszy bądź są amatorami i decydują się na takie skoki co jakiś czas, ale tylko w ramach rozrywki. Skoki spadochronowe w tandemie z profesjonalnym instruktorem to całkowicie bezpieczna i dobra zabawa. Tego rodzaju aktywności nie trzeba się w żaden sposób obawiać. To znakomity sposób na spędzenie czasu wolnego na świeżym powietrzu i przeżycie czegoś niezwykłego.

  Skoki spadochronowe Konin – niezapomniana rozrywka dla każdego

  Skoki ze spadochronem Konin zapewniają moc niezwykłych emocji, a także możliwość odkrycia nowego hobby i pokonania własnych słabości oraz ograniczeń. Co jeszcze gwarantują nam skoki spadochronowe? Takie soki trudno porównać z czymkolwiek innym. To niepowtarzalne przeżycie, które warto samemu doświadczyć. Należy zauważyć, iż jest to bezpieczna atrakcja, a podczas skoku, a następnie szybowania, nad bezpieczeństwem czuwa doświadczony instruktor. Skydive zapewnia niesamowitą atrakcję, którą na prośbę uczestnika uwieczniamy na profesjonalnym filmie oraz wysokiej jakości fotografiach. Ponadto skok ze spadochronem wyzwala emocje powodujące radość, więc po wszystkim będziesz w znakomitym humorze.

  Skoki spadochronowe w tandemie Konin to znakomita propozycja dla wszystkich tych osób, które są amatorami, ale jednocześnie są rządne mocnych i niezapomnianych wrażeń. Decydując się na skok ze spadochronem nie musisz wykazywać się wyjątkową sprawnością fizyczną, nie musisz również okazywać aktualnych badań lekarskich, ani posiadać specjalny strój czy sprzęt sportowy. To odpowiednia aktywność zarówno dla młodszych osób, jak i starszych. Warto zauważyć, że osoby niepełnoletnie także mogą zdecydować się na skok, ale potrzebuję do tego pisemnej zgody rodzica bądź opiekuna prawnego. Należy jednak zaznaczyć, że przeciwwskazaniem do skoku jest waga powyżej 100 kg.

  Ostrzegamy – skoki ze spadochronem uzależniają, czego najlepszym dowodem jest spore zainteresowanie kursem AFF. Po ukończeniu takiego szkolenia uczestnik może skakać samodzielnie zamiast w tandemie z instruktorem. W Skydive Konin również oferujemy specjalne kursy dla tych osób, które na tyle pokochały skoki, że uwielbiają do nich często wracać i chcą je wykonywać w pełni samodzielnie. Aby mieć taką możliwość należy przejść kurs AFF. Skoki spadochronowe to wyjątkowe zajęcie, które bardzo często przeradza się w pasję i hobby. Po ukończeniu szkolenia, które daje uprawnienia do samodzielnego skakania można pójść o jeszcze jeden krok dalej i zdecydować się na kurs, po którym zostanie się instruktorem spadochronowym. Skoki ze spadochronem Konin wyzwalają niezwykłe i silne emocje, których nie sposób porównać do niczego innego. W Skydive zapewniamy nie tylko świetną zabawę, ale i najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas skoków spadochronowych.