• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Skoki spadochronowe Konin, Turek, Kalisz, Sieradz

  Jeśli chcesz poczuć, że żyjesz, koniecznie zdecyduj się na skoki ze spadochronem Konin. Przeżyjesz niezwykłe wyzwanie, które pozwoli Ci na przełamanie własnych lęków i ograniczeń. Jeśli dokonasz tego – uda Ci się pokonać każdą trudność. Jak wyglądają oferowane przez nas skoki spadochronowe? Już wyjaśniamy – najpierw odbywa się lot samolotem i trwa on około piętnastu minut do momentu osiągnięcia pułapu czterech tysięcy metrów. Przez ten czas warto podziwiać ziemię z zupełnie innej perspektywy. Będziesz mógł podziwiać niezwykłe krajobrazy z lotu ptaka, a także przyjrzeć się z bliska jak wygląda sterowanie samolotem i praca pilotów w kokpicie. Następnie wykonasz skok w tandemie z doświadczonym instruktorem, który będzie czuwać nad Twoim bezpieczeństwem. Przez cały czas instruktor czuwa i kontroluje lot. Trwa on około 6 minut, podczas których będziesz miał możliwość podziwiania widoków z różnych perspektyw. Nie musisz fascynować się spadochroniarstwem ani się na nim znać, do skoku nie trzeba się również w żaden sposób przygotować. Wystarczy, że będziesz chciał spędzić czas wolny na czymś niezwykłym. Skok spadochronowy Konin zapewni Ci niezapomniane wrażenia. Jeśli chcesz zarezerwować skok ze spadochronu dla siebie lub zakupić specjalny voucher prezentowy na skok dla bliskiej Ci osoby – koniecznie się z nami skontaktuj. Skydive Konin zapewni Wam wiele emocji, niezapomnianą zabawę i być może jedno z najlepszych doświadczeń w życiu.

  Skoki ze spadochronem Konin – skoki w tandemie

  Jak już wcześniej wspomniano do skoku ze spadochronem nie trzeba się w żaden sposób przygotowywać. Osoby zainteresowane taką formą spędzania wolnego czasu nie muszą być ponadprzeciętnie wysportowane, ani posiadać specjalnego sprzętu czy akcesoriów. Nie są potrzebne również żadne badania lekarskie, ani nic podobnego. Skydive zapewnia wszystko to, co jest niezbędne podczas lotu i skoku. Warto zauważyć, że skoki spadochronowe nie trzeba wykonywać w określonym stroju, ale zaleca się włożenie wygodnej odzieży, najlepiej dresu, oraz sznurowanych butów sportowych z wygodną podeszwą.

  Przed skokiem ze spadochronem w tandemie odbywa się krótkie szkolenie, podczas którego instruktor przekazuje uczestnikowi wszystkie niezbędne informacje, jakie musi znać podczas skoku. Później odbywa się lot samolotem i skok. Skoki spadochronowe w tandemie polegają na wspólnym skakaniu z instruktorem – tandem jest przypięty do siebie za pomocą specjalnej uprzęży. Instruktor kontroluje lot, dba o bezpieczeństwo i odpowiednią długość szybowania, doskonale wie, kiedy należy otworzyć spadochron, a następnie i bezpieczne wylądować na ziemi. Uczestnik podczas skoku musi jedynie słuchać zaleceń instruktora oraz podziwiać piękne widoki z lotu ptaka.

   

  Skoki ze spadochronem Turek

  Stale rozwijamy nasze usługi, aby sprostać wszelkim potrzebom naszych klientów, pomóc spełnić ich marzenia oraz podnieść poziom zadowolenia z naszej firmy – dlatego od teraz możesz zdecydować się na skoki spadochronowe Turek (około 35 kilometrów od Konina), a także i w innych nowych miejscowościach. Skoki ze spadochronem Turek mogą odbywać się z instruktorem, w pojedynkę lub w tandemie. Całe przedsięwzięcie jest identyczne, jak skoki w pozostałych miastach, dokładnie zaplanowane i w pełni bezpieczne. Przed skokiem odbywa się piętnastominutowy lot samolotem, podczas którego zalecamy podziwiać niezwykłe widoki i przyjrzeć się pracy pilotów. Następnie wykonasz skok. Jeśli jesteś amatorem – nie musisz niczym się martwić. Skoki spadochronowe Turek można wykonać bez wcześniejszego przygotowania w tandemie z instruktorem, który przez cały czas będzie dbać o bezpieczeństwo, a także czuwać i kontrolować lot. Skoki ze spadochronem Turek trwają około sześciu minut, podczas których możesz podziwiać nowe piękne widoki z różnych perspektyw w gminie Turek. Jak wspomnieliśmy wyżej – nie potrzebujesz żadnego przygotowania, ani nawet wiedzy – przed każdy skokiem odbywa się szybki kurs, podczas którego wyjaśniamy najważniejsze sprawy i opisujemy, jak takie skoki spadochronowe Turek wyglądają.

   

  Skoki ze spadochronem Sieradz

  Wśród naszych nowych propozycji znalazły się również skoki spadochronowe Sieradz (około 90 kilometrów od Konina, około 55 kilometrów od Kalisza i około 55 kilometrów od Turka). Jeśli jesteś fanem skoków i szukasz nowych wyzwań i niezwykłych krajobrazów do podziwiania z góry albo chcesz skoczyć po raz pierwszy w pięknym miejscu – doskonale trafiłeś. Oferujemy całkowicie bezpieczne skoki ze spadochronem Sieradz. Już dziś możesz umówić się na samodzielny skok. Zapewniamy również skoki w tandemie oraz z instruktorem. Pragniemy zauważyć, że nasze usługi są wcześniej zaplanowane i odpowiednio przygotowane, a przez to i bardzo bezpieczne. Jak wyglądają skoki spadochronowe Sieradz? Najpierw odbywa się lot samolotem, który trwa około piętnastu minut – aż do osiągnięcia właściwej wysokości, z której może odbyć się skok. Przez ten czas warto sprawdzić, jak wygląda praca pilotów za sterami. Zachęcamy także do podziwiania niezwykłych widoków z lotu ptaka. Po osiągnięciu odpowiedniej wysokości możesz skoczyć. Jeśli to Twój pierwszy raz lub jeśli jesteś amatorem – o nic się nie martw, skoki spadochronowe Sieradz można wykonywać bez wcześniejszego przygotowania. Jeszcze przed lotem odbywa się szybki kurs, podczas którego wyjaśniamy, jak należy się zachować i odpowiadamy na wszystkie zadane pytania. Poza tym, w tym przypadku, będziesz skakać w tandemie z instruktorem, który zadba o bezpieczeństwo i będzie kontrolować lot. Nasze skoki spadochronowe trwają około sześciu minut – wykorzystaj ten czas, aby podziwiać piękne widoki w niezwykłej gminie. Zarezerwuj skok już dziś dla siebie albo kup voucher na prezent dla kogoś bliskiego!

  Skok spadochronowy Konin – czy to bezpieczne?

  Czy wykonywanie skoków spadochronowych jest bezpieczne i każdy może się na nie zdecydować? Odpowiedź brzmi – tak. Skoki w tandemie to wręcz doskonałe rozwiązanie dla osób, które skaczą po raz pierwszy bądź są amatorami i decydują się na takie skoki co jakiś czas, ale tylko w ramach rozrywki. Skoki spadochronowe w tandemie z profesjonalnym instruktorem to całkowicie bezpieczna i dobra zabawa. Tego rodzaju aktywności nie trzeba się w żaden sposób obawiać. To znakomity sposób na spędzenie czasu wolnego na świeżym powietrzu i przeżycie czegoś niezwykłego.

  Skoki spadochronowe Konin – niezapomniana rozrywka dla każdego

  Skoki ze spadochronem Konin zapewniają moc niezwykłych emocji, a także możliwość odkrycia nowego hobby i pokonania własnych słabości oraz ograniczeń. Co jeszcze gwarantują nam skoki spadochronowe? Takie soki trudno porównać z czymkolwiek innym. To niepowtarzalne przeżycie, które warto samemu doświadczyć. Należy zauważyć, iż jest to bezpieczna atrakcja, a podczas skoku, a następnie szybowania, nad bezpieczeństwem czuwa doświadczony instruktor. Skydive zapewnia niesamowitą atrakcję, którą na prośbę uczestnika uwieczniamy na profesjonalnym filmie oraz wysokiej jakości fotografiach. Ponadto skok ze spadochronem wyzwala emocje powodujące radość, więc po wszystkim będziesz w znakomitym humorze.

  Skoki spadochronowe w tandemie Konin to znakomita propozycja dla wszystkich tych osób, które są amatorami, ale jednocześnie są rządne mocnych i niezapomnianych wrażeń. Decydując się na skok ze spadochronem nie musisz wykazywać się wyjątkową sprawnością fizyczną, nie musisz również okazywać aktualnych badań lekarskich, ani posiadać specjalny strój czy sprzęt sportowy. To odpowiednia aktywność zarówno dla młodszych osób, jak i starszych. Warto zauważyć, że osoby niepełnoletnie także mogą zdecydować się na skok, ale potrzebuję do tego pisemnej zgody rodzica bądź opiekuna prawnego. Należy jednak zaznaczyć, że przeciwwskazaniem do skoku jest waga powyżej 100 kg.

  Ostrzegamy – skoki ze spadochronem uzależniają, czego najlepszym dowodem jest spore zainteresowanie kursem AFF. Po ukończeniu takiego szkolenia uczestnik może skakać samodzielnie zamiast w tandemie z instruktorem. W Skydive Konin również oferujemy specjalne kursy dla tych osób, które na tyle pokochały skoki, że uwielbiają do nich często wracać i chcą je wykonywać w pełni samodzielnie. Aby mieć taką możliwość należy przejść kurs AFF. Skoki spadochronowe to wyjątkowe zajęcie, które bardzo często przeradza się w pasję i hobby. Po ukończeniu szkolenia, które daje uprawnienia do samodzielnego skakania można pójść o jeszcze jeden krok dalej i zdecydować się na kurs, po którym zostanie się instruktorem spadochronowym. Skoki ze spadochronem Konin wyzwalają niezwykłe i silne emocje, których nie sposób porównać do niczego innego. W Skydive zapewniamy nie tylko świetną zabawę, ale i najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas skoków spadochronowych.

  Skoki spadochronowe Kalisz

  W naszej nowej ofercie można znaleźć nie tylko Turek, ale również i skoki ze spadochronem Kalisz (około 60 kilometrów od Konina i około 45 kilometrów od Turka). Jesteś fanem skoków, ale szukasz nowych wyzwań? Chciałbyś podziwiać nowe krajobrazy z lotu ptaka? A może na swój pierwszy skok chcesz właśnie wybrać tę niepowtarzalną gminę? Już dziś umów się na skoki spadochronowe Kalisz! Oferujemy całkowicie bezpieczne skoki – jeśli masz doświadczenie możesz skoczyć sam albo w tandemie, natomiast jeśli jesteś po raz pierwszy lub jesteś amatorem – zapewniamy skoki tandemowe z instruktorem. Nasze usługi są dokładnie zaplanowane, przygotowane i bezpieczne. Najpierw odbywa się lot samolotem przez piętnaście minut, aż do osiągnięcia odpowiedniej wysokości. W tym czasie warto podziwiać widoki, a także sprawdzić, jak wygląda praca pilotów za sterami. Następnie przychodzi czas na skok. Nawet jeśli jesteś amatorem i to Twój pierwszy raz – nie musisz niczym się martwić. Skoki ze spadochronem Kalisz można wykonywać bez przygotowania. W takim wypadku skacze się z instruktorem, który czuwa nad bezpieczeństwem podczas lotu i kontroluje go. Warto również zauważyć, że jeszcze przed skokiem odbywa się kurs, podczas którego wyjaśniamy, jak wyglądają nasze skoki ze spadochronem Kalisz, jak należy postępować i w jaki sposób zapewniamy Ci pełne bezpieczeństwo. Skoki spadochronowe Kalisz trwają około sześciu minut. To krócej niż się wydaje, dlatego otwórz wtedy szeroko oczy i podziwiaj niezwykłe widoki z różnych perspektyw w pięknej gminie Kalisz.