• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Skoki spadochronowe Łódź

  Skoki spadochronowe Łódź – niepowtarzalna przygoda

  Poszukujesz silnych wrażeń, niezapomnianej przygody? Skok spadochronowy to podniebny sport ekstremalny, szansa na obejrzenie przepięknego krajobrazu z perspektywy lotu ptaka. Nie musisz przechodzić kursów przygotowawczych, kupować akcesoriów ani wykazywać się sprawnością fizyczną. Wystarczy, że na strefę zabierzesz ze sobą dobry humor, ubierzesz się wygodnie i założysz sznurowane buty sportowe. Skoki spadochronowe w tandemie są w pełni bezpieczne, przez cały czas uczestnikowi towarzyszy instruktor, który decyduje o skoku z samolotu i momencie otworzenia spadochronu. Skoki spadochronowe Łódź to także wyjątkowy pomysł na prezent. Kupując dla bliskiej osoby voucher tak naprawdę podarowujesz jej nie tylko skok spadochronowy, ale również moc niesamowitych wrażeń, wyjątkowe chwile, których nie da się zapomnieć.

  Skoki spadochronowe w tandemie to propozycja dla miłośników ekstremalnych przeżyć, lubiących przekraczać granice i stawiać czoła nowym wyzwaniom. W Skydive Łódź posiadamy ofertę skierowaną również do osób, dla których skoki spadochronowe to coś więcej niż tylko jednorazowa przygoda. Szkolenie AFF to pierwszy krok w drodze do samodzielnych skoków ze spadochronem, być może nawet do uzyskania uprawnień instruktora spadochronowego.

  Skoki spadochronowe Łódź – jak przygotować się do skoku?

  Skoki spadochronowe nie wymagają szczególnego przygotowania. Nie należy obawiać się o swoją kondycję. W Skydive Łódź wystarczy stawić się o czasie na strefę. Instruktor spadochroniarstwa przeprowadzi krótkie szkolenie, w czasie którego wyjaśni, jak przebiega skok ze spadochronem. Później czas na najważniejsze, czyli skok. Najpierw lot samolotem, który trwa kilkanaście minut. W tym czasie możesz obserwować widoki za oknem lub podglądać pracę pilotów w kokpicie. Po osiągnięciu wybranego pułapu nadchodzi moment, w którym należy wyskoczyć z samolotu. To właśnie wtedy mogą pojawić się wątpliwości, strach, obawy. Mijają wraz z rozłożeniem spadochronu, gdy czuć jest pęd powietrza, ciszę, widać wyłaniający się przepiękny widok. Wybierając skok spadochronowy w tandemie możesz skupić się na przepięknych, niepowtarzalnych widokach oraz przeżywanych emocjach.

  Skok spadochronowy jako prezent? W Skydive Łódź mówimy stanowcze tak! Taki prezent to wyjątkowa przygoda, niepowtarzalna. Oryginalny sposób na zaręczyny? Podpowiadamy – skok spadochronowy w tandemie. To naprawdę świetny pomysł. Wyobraź sobie wyjątkową scenerię, eksplozję pozytywnych emocji i to najważniejsze pytanie o wspólną przyszłość. Prawda, że brzmi ciekawie? Skoki spadochronowe to idealny sposób na uczczenie różnych okazji. Podjąć wyzwanie na 40 urodziny, przeżyć wspólnie niezapomnianą rocznicę ślubu – pomysłów jest naprawdę wiele.

  Choć skoki spadochronowe to forma aktywności prawie dla każdego, zarówno osób starszych, jak i młodszych, tak wyróżnić można pewne przeciwwskazania do wykonania skoku ze spadochronem. Są to m.in. ostra niewydolność układu krążenia, ostra niewydolność układu oddechowego, epilepsja, choroby kręgosłupa, waga powyżej 100 kilogramów.

  Skok ze spadochronem Łódź jest ciekawą atrakcją także dla osób niepełnoletnich. Muszą jednak posiadać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Być może prezent – skok spadochronowy okaże się najlepszą pamiątką z urodzin? Z pewnością będzie to nieoczekiwana niespodzianka dla każdego nastolatka. Jak kupić prezent – skok ze spadochronem dla bliskiej osoby? Możesz zarezerwować skok spadochronowy online. Po otrzymaniu danych osobowych nie będziemy kontaktować się z uczestnikiem, dlatego będzie to całkowita niespodzianka.

  Kiedy warto zdecydować się na skok spadochronowy w tandemie? Choć najcieplejsze miesiące to czerwiec – wrzesień, tak skoki ze spadochronem wykonujemy od kwietnia do października, dlatego każdy może wybrać dogodny termin. W Skydive Łódź skoki spadochronowe przeprowadzamy przy każdej pogodzie, z wyjątkiem dni, w które pada deszcz. Sporadycznie zdarzają się sytuacje, w których termin skoku ze spadochronem ze względu na warunki pogodowe musimy przełożyć. W takim przypadku przekazujemy informację dzień wcześniej.

  Skoki spadochronowe Łódź – niezwykłe przeżycie, wyjątkowa pamiątka

  Skok ze spadochronem Łódź to doskonała okazja do przeżycia niezwykłej przygody. Tę przygodę warto udokumentować, aby móc wracać do wyjątkowych chwil, pokazać rodzinie i znajomym zdjęcia lub film z tego dnia. Twój skok spadochronowy w tandemie sfotografuje oraz sfilmuje kamerzysta. Co ważne, nie będzie filmował kilku skoków ze spadochronem jednocześnie, a jedynie jeden tandem.

  Po skoku ze spadochronem w tandemie w naszej głównej bazie zdjęcia możesz otrzymać już pół godziny po skoku. Skok spadochronowy to jedno z najbardziej niezwykłych przeżyć w życiu. W Skydive Łódź przygotowujemy 50 zdjęć oraz film z muzyką.

  Kupując skok spadochronowy nie musisz od razu decydować o zdjęciach i filmie. Usługę tę możesz dokupić będąc już na strefie. Jeśli wybierzesz skok z filmowaniem oraz fotografowaniem przekażemy Ci link do witryny, która będzie zawierać wersję internetową filmu oraz kilka zdjęć. Dzięki temu od razu może podzielić się przeżyciem ze swoimi przyjaciółmi.

  Skoki spadochronowe są formą spędzania wolnego czasu. Dla wielu osób to prawdziwe hobby. Skok ze spadochronem Łódź może być wstępem do szkolenia AFF oraz nauki samodzielnego skakania. Natomiast skoki spadochronowe w tandemie są najlepszą propozycją na początku przygody ze spadochroniarstwem, ponieważ nad bezpieczeństwem przez cały czas czuwa doświadczony instruktor. W Skydive Łódź poznasz prawdziwych pasjonatów skoków spadochronowych.

  Skok ze spadochronem Łódź – wszelkie pytania w sprawie szkoleń spadochronowych AFF, skoków w tandemie, imprez oraz voucherów na skoki prosimy kierować na numery telefonu: 222 95 2222 lub 500 002 779 (pracujemy pon-pt w godz.: 09:00-17:00); numer fax.: 22 300 1464.

  Zgłoszeń i rezerwacji można dokonywać pisząc na adres:
  [email protected]

  Regionalne Biuro Sprzedaży – Skydive.pl Łódź
  Narutowicza 41
  90-125 Łódź
  tel. 222 95 2222
  tel. 500 002 779
  email: [email protected]

  Skaczemy w:
  Główna baza: Lotnisko Kruszyn, 87-853 Kruszyn k. Włocławka

  Adres korespondencyjny:
  Skydive.pl Sp. z o.o.
  Lotnisko Kruszyn,
  87-853 Kruszyn

  Nasz numer konta:
  Bank Handlowy w Warszawie S.A. (Citibank)
  77 1030 0019 0109 8530 0032 2038