• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Skoki spadochronowe Mazowieckie – Ostrów Mazowiecka, Ostrołęka, Płońsk, Siedlce, Ciechanów, Mława, Pułtusk

  Skoki spadochronowe Ostrów Mazowiecka

  Pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę? Szukasz czegoś niezwykłego w okolicy takiej miejscowości jak Ostrów Mazowiecka? W województwie mazowieckim posiadamy strefę w Przasnyszu, zaledwie 83 kilometrów od Ostrowi Mazowieckiej. Oferujemy niezapomniane przeżycie pełne emocji, wspomnienia, do których będziesz jeszcze długo wracać i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Skoki spadochronowe w województwie mazowieckim to znakomita przygoda i propozycja dla tych osób, które zawsze poszukują mocnych wrażeń i chcą poczuć adrenalinę, a przy tym jednocześnie chcą również podziwiać przepiękne widoki i po prostu dobrze się bawić. Skoki ze spadochronem Ostrów Mazowiecka to niezwykłe chwile. Najpierw zapewniamy lot samolotem, który trwa około 15 minut. W ciągu tego kwadransa polecamy podziwiać przez okno przepiękne widoki. W tym czasie można również przyjrzeć się z bliska jak wygląda praca pilotów w kokpicie. Kiedy samolot osiągnie cztery tysiące metrów następuje skok. Jak wyglądają skoki ze spadochronem? Skok ze spadochronem, który organizuje SkyDive, jest całkowicie bezpieczny. Mogą się na niego zdecydować zarówno osoby, które już wcześniej skakały, jak i nowicjusze, którzy swój skok wykonują w tandemie razem z doświadczonym instruktorem. Bardziej doświadczone osoby po odpowiednim kursie mogą skoczyć samodzielnie. Chwilę przed zapewniamy niezbędny sprzęt oraz instruujemy, jak należy się zachować. Podczas lotu w tandemie nasi instruktorzy dbają o to, aby wszystko przebiegło poprawnie. Skoki spadochronowe trwają około 6 minut z szeroko otwartym spadochronem. Przez ten czas warto podziwiać niesamowite widoki z lotu ptaka. Zapewniamy niepowtarzalne emocje i możliwość spojrzenia na świat z niesamowitej perspektywy. Skoki ze spadochronem to znakomita zabawa, niezwykłe wrażenia i piękne wspomnienia, do których każdy będzie jeszcze długo wracać z nutką nostalgii. W trakcie skoku możemy na prośbę klienta wykonać pamiątkowe zdjęcia oraz film video – uwieczniony skok ze spadochronem sprawi, że Twoje wspomnienia nigdy nie wyblakną. Zarówno zdjęcia, jak i film, wrzuć potem koniecznie na konta w mediach społecznościowych i pochwal się znajomym niezwykłą przygodą!

  Skoki spadochronowe Ostrołęka

  Mieszkasz w Ostrołęce i poszukujesz czegoś ekstremalnego, co zapewnić Ci niezapomniane przeżycia? Zdecyduj się na skoki ze spadochronem! Nasze strefa znajduje się w oddalonym zaledwie o 50 kilometrów Przasnyszu. Oferujemy niezwykłą przygodę w chmurach, podziwianie zielonych terenów i miasta z lotu ptaka, mnóstwo emocji, piękne wspomnienia, do których będziesz z radością wracał. Skok ze spadochronem Ostrołęka w wykonaniu SkyDive to również najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jak wygląda całe przedsięwzięcie? Najpierw organizujemy dla naszych klientów spotkanie, podczas którego wyjaśniamy jak wyglądają skoki spadochronowe, jak należy się zachować, jak reagować. Wydajemy również najlepszej klasy sprzęt. Następnie odbywa się piętnastominutowy lot samolotem. Właśnie tyle potrzeba, aby osiągnąć odpowiedni pułap, czyli 4 tysiące metrów. W czasie lotu zachęcamy do podziwiania widoków przez okno, rozglądania się po samolocie i podejrzenia pracy pilotów w kokpicie. Po tychże 15 minutach i osiągnięciu 4 tysięcy metrów można przystąpić do skoku. Jak wyglądają skoki ze spadochronem? Skok ze spadochronem organizowany przez SkyDive zapewnia nie tylko piękne widoki, unikalne miejsca, ale i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Mogą się do nas zgłosić wszyscy – wystarczą chęci. Doświadczone osoby po kursie mogą skakać samodzielnie, natomiast amatorom zapewniamy towarzystwo wykwalifikowanego instruktora, który zadba o to, aby podczas skoku wszystko odbywało się tak, jak powinno. Skoki w tandemie są niezwykle popularne i całkowicie bezpieczne. Nie musisz być szczególnie wysportowany, posiadać certyfikaty przebytych kursów czy mieć własny sprzęt. Zapewniamy cały ekwipunek oraz opiekę instruktora. Skoki spadochronowe trwają mniej więcej sześć minut. Trudno skupić się na czymkolwiek podczas spadania, ale kiedy już spadochron jest szeroko otwarty warto chłonąć otaczający nas świat, wszak to zaledwie 6 minut na podziwianie zielonych terenów i miasta z niecodziennej perspektywy. Gwarantujemy niezapomniane chwile, adrenalinę, niezwykłe wspomnienia, ale nie tylko. Na prośbę klienta możemy wykonać pamiątkowe zdjęcia i film video – uwiecznione skoki ze spadochronem można następnie zaprezentować znajomym za pomocą mediów społecznościowych. Jeszcze dziś zdecyduj się na skok ze spadochronem Ostrołęka i skontaktuj się z nami, aby wybrać odpowiedni termin przygody!

  Skok ze spadochronem Płońsk

  Szukasz przygód w niedalekim sąsiedztwie Płońska? Wybierz strefę w Przasnyszu. Zapewniamy niesamowite przeżycie wysoko w chmurach, niezwykłe widoki do podziwiania z niecodziennej perspektywy z lotu ptaka, silne i pozytywne emocje, adrenalinę i wspaniałe wspomnienia, do których będziesz wracał z odrobiną nostalgii. Jeśli tylko najdzie Cię ochota na kolejną przygodę – możesz zgłosić się ponownie na skoki ze spadochronem lub wybrać inną strefę, aby zapewnić sobie inny krajobraz podczas lotu samolotem i szybowania, kiedy spadochron będzie szeroko otwarty. Skoki ze spadochronem, które są organizowane przez SkyDive, to nie tylko dobra zabawa, ale i wysoki poziom bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych klientów, a przy tym dbamy o to, aby było bezpiecznie. Na czym dokładnie polegają skoki ze spadochronem? Ów przedsięwzięcie zaczyna się jeszcze na twardym gruncie w strefie. Tam organizujemy szybki kurs dla klientów, podczas którego opowiadamy o skoku i wyjaśniamy, jak należy się zachować. Następnie wydajemy wysokiej klasy sprzęt. Warto zauważyć, że na skok ze spadochronem mogą decydować się zarówno doświadczone osoby, jak i zupełni amatorzy, którzy wcześniej ze skokami nie mieli nic wspólnego. Po kursie i wydaniu sprzętu następuje lot samolotem, który trwa około 15 minut, do momentu osiągnięcia pułapu 4 tysięcy metrów. W tym czasie warto rozglądać się i podziwiać niesamowite widoki z okna, a także podejrzeć jak pracuje się w kokpicie za sterami samolotu. Następnie przychodzi czas na skok. Osoby po kursie mogą skakać samodzielnie, natomiast amatorzy wykonują skok w tandemie z instruktorem, który czuwa nad bezpieczeństwem. Skoki spadochronowe trwają około sześć minut z otwartym szeroko spadochronem. Koniecznie podziwiaj wtedy niezwykły krajobraz z lotu ptaka, możesz dostrzec zarówno miasto, jak i zielone tereny sięgające aż po horyzont. Gwarantujemy, że będą to niezapomniane chwile i pełne pozytywnych emocji, a także i wspomnień. Warto zauważyć, że skoki ze spadochronem można uwiecznić na zdjęciach oraz filmie wideo – dzięki temu Twoje wspomnienia nigdy nie wyblakną i będziesz mógł wracać do powietrznej przygody jeszcze długo po wykonanym skoku. Skok ze spadochronem Płońsk na zdjęciach i filmach koniecznie później opublikuj w mediach społecznościowych i pochwal się znajomym. A kiedy wrócisz do domu sprawdź inne miejscowości, w których możesz przeżyć z nami niezapomniane chwile.

  Skoki ze spadochronem Siedlce

  Poszukujesz ekstremalnej przygody blisko Siedlec? Zdecyduj się na skok ze spadochronem w Przasnyszu, który jest oddalony o 150 kilometrów. Oferujemy niezwykłą przygodę w chmurach, zapierające dech widoki z perspektywy lotu ptaka, adrenalinę, wspaniałe wspomnienia, do których będzie się wracać z radością, a przede wszystkim dobrą zabawę. Jeśli tylko skok ze spadochronem skradnie Twoje serce, a gwarantujemy Ci, że tak się na pewno stanie, możesz zgłosić się ponownie, by powtórzyć przygodę, albo zdecydować się na skok w innej filii. Skoki spadochronowe organizowane przez SkyDive to niezapomniane emocje, znakomita zabawa i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić rozrywkę, która zachwyci najbardziej wymagających klientów, a przy tym dbamy przede wszystkim o kwestie bezpieczeństwa. A jak wygląda całe przedsięwzięcie? Skoki ze spadochronem zaczynają się jeszcze na ziemi – w filii organizujemy spotkanie dla klientów, podczas którego wyjaśniamy jak należy się zachować, jak przebiega lot, następnie wydajemy niezbędny strój i sprzęt wysokiej klasy. Należy zauważyć, że na skok ze spadochronem Siedlce może zdecydować się każdy, kto tylko ma na to ochotę, zarówno już osoby doświadczone, jak i te, które nie miały nigdy wcześniej nic wspólnego ze skokami spadochronowymi. Po kursie i wydaniu wszystkich potrzebnych rzeczy jest czas na lot samolotem. Trwa on około 15 minut. W tym czasie skup się na pięknych widokach za oknem lub na pracy pilotów w kokpicie. Tylko u nas możesz podejrzeć jak pracują osoby, które na co dzień latają w przestworzach. Po kwadransie, kiedy samolot osiąga 4 tysiące metrów, następuje skok. Osoby, które ukończyły kurs mogą, ale nie muszą, skakać samodzielnie, zaś początkujący i amatorzy wykonują swój skok razem z instruktorem, czyli w tandemie. Instruktor dba o bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg lotu, tak więc nie musisz się niczym martwić. Skoki spadochronowe trwają mniej więcej 6 minut. Podziwiaj wtedy piękny krajobraz, chłoń świat, który nas otacza, z dużej wysokości dostrzeżesz z łatwością zarówno miasto, jak i zielone obszary, które sięgają po sam horyzont, a wszystko to z perspektywy ptaka. Zapewniamy niezwykłe chwile pełne adrenaliny oraz pozytywnych emocji i wspomnienia. Skok ze spadochronem Siedlce można również uwiecznić na zdjęciach oraz filmie wideo, dzięki czemu Twoje miłe wspomnienia nigdy nie wyblakną. Ponadto będziesz mógł pochwalić się swoją przygodą znajomym. Skoki ze spadochronem można opublikować również na kontach w mediach społecznościowych.

  Skoki spadochronowe Ciechanów

  Szukasz ekstremalnych przygód w Ciechanowie? Zdecyduj się na skoki ze spadochronem w Przasnyszu. Miejscowość ta znajduje się 25 kilometrów od Ciechanowa. Gwarantujemy znakomitą zabawę, niesamowite widoki z ptasiej perspektywy i miłe wspomnienia, do których będziesz jeszcze długo wracał. A jeśli skok ze spadochronem Ciechanów Ci się spodoba, a gwarantujemy, że na pewno tak będzie, możesz zgłosić się ponownie, aby powtórzyć niezwykłą przygodę, lub zdecydować się na skok w innym mieście. Skoki spadochronowe, które organizuje SkyDive, to gwarancja niesamowitych przeżyć, emocji, znakomitej zabawy, a przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszej klasy ekstremalną rozrywkę, a jednocześnie dbamy również o bezpieczeństwo, które jest dla nas najważniejsze. Jak wyglądają skoki ze spadochronem? Skok ze spadochronem to przedsięwzięcie, które zaczyna się jeszcze przed wejściem na pokład samolotu. Najpierw w filii jest organizowane spotkanie, gdzie wyjaśniamy, jak należy się zachować podczas lotu, jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa, klienci mogą zadawać wtedy pytania. Następnie wydajemy niezbędny sprzęt, po czym można wsiadać już do samolotu. Pragniemy zauważyć, że na skoki spadochronowe może zdecydować się każdy zainteresowany, zarówno osoba doświadczona, która już wcześniej skakała, osoby po kursach, które mogą skakać samodzielnie, jak i amatorzy, którzy nigdy wcześniej tego nie robili. Po piętnastominutowym locie samolotem i osiągnięciu pułapu czterech tysięcy metrów następuje skok. Podczas tego kwadransa warto podziwiać niezwykłe widoki za oknem i przyjrzeć się z bliska temu, jak wygląda praca pilotów za sterami w kokpicie. Po osiągnięciu odpowiedniej wysokości mogą odbyć się skoki ze spadochronem Ciechanów. Nasi klienci mogą skakać samodzielnie, jeśli posiadają certyfikat potwierdzający udział w odpowiednim kursie, albo mogą zdecydować się na skok w tandemie z instruktorem, który przez cały czas dba o bezpieczeństwo. Sam skok ze spadochronem trwa około sześciu minut. Rozkoszuj się wtedy niezwykłym krajobrazem i chłoń piękno świata, który nas otacza. Z dużej wysokości można dostrzec niezwykłe widoki, w tym zarówno miasto, jak i zielone tereny sięgające po horyzont. Nieczęsto ma się możliwość podziwiania wspaniałych widoków z ptasiej perspektywy. Gwarantujemy chwile pełne emocji, które pozostawiają po sobie wspomnienia, do których miło się wraca. Warto zaznaczyć, że zapewniamy również zdjęcia oraz film video ze skoku – dzięki pamiątkom Twoje wspomnienia nigdy nie wyblakną. Zdjęcia i film można pokazać rodzinie, znajomym i opublikować je na kontach w portalach społecznościowych.

  Skoki ze spadochronem Mława

  Szukasz w życiu nowych wyzwań? A może poszukujesz ekstremalnych rozrywek w malowniczej Mławie? Zdecyduj się na skoki spadochronowe w Przasnyszu! Miasto to znajduje się w województwie mazowieckim i jest oddalone zaledwie 37 kilometrów. Zapewniamy świetną zabawę, piękne widoki do podziwiania z niecodziennej perspektywy lotu ptaka, a także i miłe wspomnienia, do których bez wątpienia jeszcze długo będziesz wracał. Jeśli skok ze spadochronem Mława skradnie Ci serce możesz zgłosić się ponownie albo wybrać inne miasto. Nasza szeroka oferta obejmuje wiele zróżnicowanych miejsc. Skoki spadochronowe Mława organizowane przez SkyDive to gwarancja niezwykłego przeżycia, adrenaliny, dobrej zabawy, a przy tym jednocześnie również najwyższy stopień bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby nie tylko sprostać wymaganiom najbardziej wymagających osób, zapewnić ekstremalną i znakomitą rozrywkę, ale i aby zapewnić bezpieczeństwo podczas całego przedsięwzięcia. Jak dokładnie wyglądają skoki ze spadochronem? Skok ze spadochronem rozpoczyna się jeszcze na twardym gruncie, w naszej filii. To właśnie tam jest organizowane spotkanie, podczas którego wyjaśniamy naszym klientom jak wygląda sam lot, jak należy się podczas niego zachować, na czym polegają kwestie bezpieczeństwa. W tamtej chwili można również zadawać wszelkie nurtujące pytania. Później wydajemy potrzebny sprzęt. Kiedy klienci są już gotowi można wsiąść do samolotu. Lot trwa około 15 minut, aż do osiągnięcia właściwego pułapu czyli 4 tysięcy metrów. Tutaj warto zaznaczyć, że na skok może zdecydować się każdy zainteresowany – zarówno osoba już doświadczona, a także i amator, który nigdy wcześniej nie skakał ze spadochronem. Osoby po kursie mogą (ale nie muszą) skakać samodzielnie, natomiast nowicjuszom zawsze towarzyszy instruktor w tandemie, który dba o to, aby wszystko przebiegło tak jak powinno. Przez cały lot samolotem warto rozglądać się dookoła i podziwiać krajobraz za oknem bądź przyglądać się pracy pilotów za sterami. Po osiągnięciu wymaganej wysokości mogą odbyć się skoki spadochronowe. Skoki ze spadochronem trwają około sześć minut, podczas których warto podziwiać niesamowite widoki z ptasiej perspektywy, czyli z góry. W Przasnyszu można dostrzec nie tylko zielone tereny sięgające po horyzont, ale i miasto, pola oraz okoliczne wsie. Zapewniamy piękne chwile wypełnione emocjami, które zostawią po sobie wspomnienia. Jeśli chcesz, aby wspomnienia te nigdy nie wyblakły możesz zdecydować się na zdjęcia oraz film video. Skok ze spadochronem to znakomita i w pełni bezpieczna zabawa – już dziś zarezerwuj termin dla siebie lub kup voucher na prezent dla bliskiej osoby!

  Skok ze spadochronem Pułtusk

  Oferujemy skoki spadochronowe Pułtusk, w oddalonym o 50 kilometrów Przasnyszu. Gwarantujemy, że decydując się na skoki ze spadochronem będziesz znakomicie się bawić, podziwiać piękne krajobrazy z ptasiej perspektywy, a po wszystkim mile wspominał tę niezwykłą przygodę. Skok ze spadochronem, który organizuje SkyDive to gwarancja niesamowitego przeżycia, silnych emocji, a także najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Staramy się, aby sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów, a przy tym nie zapominamy o tym co najważniejsze, czyli żeby było bezpiecznie podczas całego skoku. A jak wyglądają dokładnie takie skoki spadochronowe? Skoki ze spadochronem Pułtusk rozpoczyna się w filii, gdzie odbywa się szkolenie, na którym wszystko wyjaśniamy naszym klientom – na czym polega skok, jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa, jak założyć niezbędny sprzęt. Właśnie wtedy klienci mogą zadawać pytania. Jeśli jednak o czymś zapomną zawsze mogą dopytać w trakcie lotu lub tuż przed skokiem. Następnie wydajemy sprzęt i przychodzi czas na lot samolotem. Taki lot trwa około 15 minut i kończy się wtedy, kiedy osiągnie się pułap 4 tysięcy metrów. Następnie pora na skok. Jeszcze przed skokiem warto rozglądać się, wyjrzeć przez okno na piękne krajobrazy lub sprawdzić jak wygląda praca pilotów za sterem. Skok ze spadochronem z otwartym spadochronem trwa około 6 minut – wtedy należy podziwiać widoki z lotu ptaka, co jest niezwykle niecodzienną możliwością, chłonąć otaczający nas świat i po prostu dobrze się bawić. Warto zauważyć, że na skoki spadochronowe może zdecydować się każdy zainteresowany. Wystarczy wykazywać chęci. Wcześniej nie trzeba odbyć żadnego szkolenia, ani być jakoś szczególnie przygotowanym. Zapraszamy zarówno osoby doświadczone, jak i po kursach, a także i amatorów oraz początkujących, którzy nigdy wcześniej nie mieli nic wspólnego ze skokami spadochronowymi. Osoby z odpowiednimi certyfikatami mogą skakać samodzielnie, ale nie muszą. Natomiast reszta chętnych skacze w tandemie razem z doświadczonym i wykwalifikowanym instruktorem, który przez całą czas dba o bezpieczeństwo i o to, aby wszystko przebiegało tak jak powinno. Skoki ze spadochronem Pułtusk zapewniają silne emocje, niezbędną do życia adrenalinę, a pozostawiają po sobie niezwykłe wspomnienia, do których będziesz z radością wracał jeszcze przez długi czas. Aby wspomnienia nigdy nie wyblakły zachęcamy do zamówienia zdjęć oraz filmu wideo ze skoku, które będziesz mógł pokazać rodzinie i znajomym, a także opublikować je na portalach w mediach społecznościowych. Postaw na znakomitą i bezpieczną rozrywką – zarezerwuj termin dla siebie i wykup voucher na prezent dla kogoś bliskiego!

  Nowa strefa – Przasnysz

  Strefa w Przasnyszu jest dużym i bezpiecznym terenem, na którym odbywają się zarówno skoki spadochronowe, jak i szkolenia. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt spadochronowy, sprzęt fotograficzny i video do wykonywania profesjonalnych pamiątek – zdjęć i filmu. Ponadto dysponujemy salą szkoleniową i sprzętem, który pozwala na prowadzenie efektywnych, nowoczesnych i przede wszystkim bezpiecznych kursów.