• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Skoki spadochronowe Olsztyn, Szczytno, Nidzica, Iława

  Przeżyj niesamowitą i ekstremalną przygodę! Oferujemy niezwykłe emocje i całkowicie bezpieczne skoki spadochronowe w Przasnyszu. Jeśli poszukujesz strefy blisko Olsztyna, Szczytna, Nidzicy czy Iławy – Przasnysz to idealne miejsce. Taka niezapomniana przygoda to znakomita propozycja dla wszystkich tych osób, którym szczególnie zależy na doznawaniu mocnych wrażeń i adrenaliny, to również znakomity wybór dla kogoś, kto pragnie podziwiać piękne widoki z ptasiej perspektywy, a przede wszystkim dla tych, którzy pragną poczuć, że żyją. Skoki spadochronowe Nidzica, to niezwykłe i niezapomniane chwile. Najpierw odbywa się lot samolotem – trwa on około piętnastu minut. W trakcie lotu warto podziwiać piękne widoki przez okno albo zwrócić uwagę na to, jak z bliska wygląda praca pilotów za sterami w kokpicie. Po osiągnięciu czterech tysięcy metrów, czyli odpowiedniego pułapu następuje skok. Jak tak właściwie wyglądają skoki spadochronowe Iława? Skoki spadochronowe są organizowane przez SkyDive. Dbamy nie tylko o to, aby zapewnić naszym klientom najwyższej jakości dobrą zabawę, ale i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Skoki spadochronowe Szczytno mogą być samodzielne lub w tandemie. Doświadczone osoby po odpowiednich kursach mogą skakać same, natomiast pozostali skaczą w tandemie razem z instruktorem. Podczas lotu instruktor dba o to, aby wszystko przebiegało tak, jak powinno. Skoki spadochronowe Nidzica od chwili, kiedy zostanie otwarty spadochron, trwają około 6 minut. W tym czasie podziwiaj piękne krajobrazy z lotu ptaka. Gwarantujemy niepowtarzalne emocje. Czy to nie brzmi interesująco? Skoki spadochronowe Iława to przede wszystkim znakomita zabawa, która zapewnia wspomnienia, do których z radością wraca się jeszcze długo po skoku z nutką nostalgii. Skoki spadochronowe Olsztyn to nie tylko niezapomniana przygoda. Oferujemy również pamiątki, dzięki którym Twoje wspomnienia nigdy nie wyblakną. Jeśli zdecydujesz się na skoki spadochronowe możesz wybrać pamiątkowe zdjęcia oraz film ze skoku, którymi możesz pochwalić się później rodzinie, znajomym i opublikować je na profilach w mediach społecznościowych. Jeśli chcesz zdecydować się na skoki spadochronowe – zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i w razie potrzeby rozwiejemy także wątpliwości. Skoki ze spadochronem to znakomity pomysł, jeśli chcesz spędzić czas wolny w aktywny, a równocześnie i oryginalny sposób lub chcesz sprawić prezent komuś, kto uwielbia ekstremalne wyzwania i chce poczuć, że żyje.

  Skok ze spadochronem Szczytno – najważniejsze jest bezpieczeństwo

  Kiedy decydujesz się na skok ze spadochronem Olsztyn musisz wiedzieć, że najważniejsze jest dla nas Twoje bezpieczeństwo. Zapewniamy nie tylko znakomitą zabawę, ekstremalne przeżycia i niesamowite wspomnienia, ale również i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zapewniamy całkowicie bezpieczny skok – zarówno w tandemie z doświadczonym instruktorem, jak i samodzielnie. Instruktor podczas całego lotu czuwa i kontroluje, aby wszystko odbyło się tak, jak powinno. Natomiast jeśli już masz za sobą skoki w parach i zakochałeś się w spadochroniarstwie, możesz wziąć udział w specjalnym szkoleniu AFF, po którym będziesz mógł zdecydować się na samodzielny skok ze spadochronem Iława i nie tylko.

  Skok ze spadochronem Nidzica – gwarancja niepowtarzalnych emocji

  Zastanawiasz się nad tym, czy możesz zdecydować się na skok ze spadochronem? Skoki spadochronowe cieszą się każdego roku coraz większą popularnością. To aktywność, na którą może zdecydować się każdy – bez względu na to ile ma lat. Warto zauważyć, że na skok ze spadochronem Szczytno mogą się także zdecydować osoby niepełnoletnie, ale warunkiem tutaj jest pisemna zgoda ich rodzica lub innego prawnego opiekuna. Warto zwrócić uwagę, że skoki tandemowe, czyli w parze z instruktorem, są dla osób niedoświadczonych i zupełnych „świeżynek”. Podczas takiego skoku nie trzeba posiadać żadnych umiejętności, nie trzeba też wcześniej się przygotowywać, uczestnik nie musi również być ponadprzeciętnie wysportowany. Nie wymagamy również żadnych badań lekarskich. Skok ze spadochronem to propozycja dla każdej osoby, która tylko będzie chciała przeżyć niezwykłą atrakcję i poczuć adrenalinę w żyłach. Gwarantujemy, że nie trzeba się również martwić o to, że coś pójdzie nie tak na przykład z powodu niewiedzy uczestnika – przez cały czas na wszystkim czuwa jeden z naszych instruktorów. Jeszcze przed wejściem na pokład samolotu, nasz specjalista podaje wszystkie niezbędne informacje, a podczas lotu dba, aby spadochron został otwarty we właściwym momencie itp.

  Skok spadochronowy Iława – kurs dla miłośników spadochroniarstwa

  Kiedy już pokochasz skok spadochronowy możesz udać się na profesjonalne szkolenie AFF, dzięki któremu będziesz mógł skakać samodzielnie bądź w tandemie z kimś mniej doświadczonym. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu. Kursant po ukończeniu kursu otrzymuje certyfikat i wpis do Księgi Skoków. Zachęcamy do zapoznania się z listą wszystkich naszych szkoleń SkyDive. Oferowane przez nas kursy są prowadzone przez doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych instruktorów spadochroniarstwa, którzy nie tylko są ekspertami w swojej dziecinie, ale i pasjonatami. Skok spadochronowy to znakomita zabawa, która jest w pełni bezpieczna o ile przestrzegamy zasad. Dowiedz się więcej o tej niezwykłej aktywności i rozwijaj hobby. A w przyszłości możesz zdecydować się nawet na szkolenie dające uprawnienia instruktora spadochronowego, oczywiście jeśli tylko będziesz miał na to ochotę.

  Skok spadochronowy Szczytno – pamiątkowe zdjęcia i film ze skoku

  Kiedy decydujesz się na skok spadochronowy Nidzica możesz również zamówić pamiątkowe fotografie oraz film video ze skoku, które zostaną wykonane dla Ciebie przez profesjonalnego fotografa, który z nami współpracuje. Niesamowite zdjęcia z niezwykłej przygody są gotowe zaledwie po 30 minutach od skoku. Skok spadochronowy gwarantuje niezapomniane przeżycia. Wspomnienia po czasie jednak blendą, ale Ty nie zapomnisz ani sekundy ze swojego przeżycia, ponieważ możesz zdecydować się na aż 50 profesjonalnych fotografii, a także nagranie video z klimatyczną muzyką. Nie musisz jednak decydować się na pamiątki po skoku. Ale jeśli zmienisz zdanie – będziesz mógł wykupić zdjęcia i film w wyznaczonej strefie. Kiedy już wykonasz skok spadochronowy, otrzymasz od nas link, na którym znajdziesz zdjęcia oraz film, którymi od razu będziesz mógł się podzielić z rodziną i znajomymi.

  Skok ze spadochronem Olsztyn – dlaczego warto się zdecydować?

  Skok spadochronowy – to może być jedna z najciekawszych, a przynajmniej na pewno najbardziej ekstremalnych przygód w całym Twoim życiu. To niezwykły sposób na spędzenia wolnego czasu. Musimy jednak Cię ostrzec, skoki spadochronowe uzależniają i to bardzo. Dla większości osób, które nas odwiedzają, nie jest to jednorazowa atrakcja, a pasja, która z czasem zamienia się w hobby, do którego można wracać do dobrze znanych miast albo zdecydować się na nasze nowe filie, które co jakiś czas otwieramy. Zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą również innych województw. A kiedy skoki w tandemie z instruktorem nie będą już Ci wystarczać – będziesz mógł zdecydować się na profesjonalna szkolenie AFF, po którym będziesz mógł skakać sam. Następnie możesz się zdecydować również na szkolenie na instruktora.

  Strefa – Przasnysz

  W Przasnyszu znajduje się lotnisko sportowe, na terenie którego odbywają się skoki spadochronowe (zarówno tandemowe, jak i samodzielne) oraz szkolenia. Strefa ta jest dużym i całkowicie bezpiecznym obszarem. Zapewniamy wysokiej jakości sprzęt spadochronowy, a także i sprzęt video do nagrywania filmów i wykonywania zdjęć skoku. Dysponujemy również odpowiednio przygotowaną salą do szkoleń oraz sprzętem, który umożliwia przeprowadzanie nowoczesnych, efektywnych i, przede wszystkim, bezpiecznych kursów. Przasnysz znajduje się:
  • 120 kilometrów od Olsztyna,
  • 65 kilometrów od Szczytna,
  • 60 kilometrów od Nidzicy,
  • 150 kilometrów od Iławy.
  Mieszkasz w województwie warmińsko-mazurskim i szukasz ekstremalnych przygód? Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować dogodny termin w Przasnyszu.