• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Skoki spadochronowe Poznań

  Skoki spadochronowe Poznań – niezapomniane wrażenia

  Skoki spadochronowe to propozycja dla miłośników silnych wrażeń, adrenaliny oraz uroczych widoków. Lot samolotu trwa 15 minut. W tym czasie można obserwować lot przez okno, a także przyjrzeć się z bliska pracy pilotów. Po osiągnięciu pułapu 4000 m nadchodzi wyczekiwany moment – czas na skok. Szybowanie z otwartym spadochronem trwa aż 6 minut. Możliwość zobaczenia ziemi z lotu ptaka, niepowtarzalne emocje, samo przebywanie na wysokości – wszystko to przesądza o popularności podniebnego sportu ekstremalnego. Skoki spadochronowe Poznań – wybierz się z nami w niezwykłą przygodę.

  Skoki tandemowe, organizowane są w asyście instruktora, którego zadaniem jest czuwanie nad bezpieczeństwem podczas skoku, kontrolowanie czasu swobodnego spadania. Masz już za sobą pierwsze skoki tandemowe, jesteś zafascynowany spadochroniarstwem i chcesz pójść o krok dalej? Podczas szkolenia spadochronowego AFF nauczymy Cię samodzielnie skakać ze spadochronem.

  Dla kogo skoki spadochronowe?

  Skok ze spadochronem Poznań – na tą rozrywkę może zdecydować się każdy! Musisz jednak wiedzieć, że istnieją pewne wyjątki, wykluczające skok ze spadochronem z samolotu. To przede wszystkim waga przekraczająca 100 kg oraz niektóre schorzenia, takie jak epilepsja, łamliwość kości, niewydolność układu oddechowego.  

  Poza wskazanymi ograniczeniami skoki spadochronowe to idealna propozycja dla każdego, kto chce na swojej skórze poczuć dreszcz emocji.

  Do skoków spadochronowych nie trzeba szczególnie przygotowywać się. Wystarczy wygodny strój oraz sznurowane buty sportowe. Pozostałe elementy wyposażenia do skoku, takie jak np. kombinezon otrzymasz od nas. Skoki spadochronowe to pokaźna dawka emocji, zarówno dla osób młodszych, jak i starszych. W przypadku skoków tandem pilot nie musisz martwić się o swoją kondycję fizyczną. Nad przebieg skoku czuwać będzie profesjonalny spadochroniarz. Samodzielne skoki spadochronowe wymagają większej sprawności fizycznej oraz szkolenia.

  Skoki tandemowe to także świetny pomysł na prezent. Wystarczy zakupić voucher na skok oraz wręczyć go bliskiej osobie. Podaruj niesamowite i niepowtarzalne emocje, uwiecznione na filmie oraz zdjęciach. Prawda, że brzmi ciekawie? Wyobraź sobie to zaskoczenie! Jesteś pasjonatem skoków ze spadochronem? Zaraź innych swoim hobby. Pokaż, że skoki spadochronowe to nie tylko skok z samolotu na dużej wysokości oraz powolne opadanie, a szansa na zobaczenie pięknego krajobrazu z zupełnie nowej perspektywy – lotu ptaka.

  Naszą główną bazą jest lotnisko Kruszyn pod Włocławkiem, znajdujące się jedynie 150 km od miasta Poznań. Po przybyciu na strefę Twój instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie oraz przygotowanie do skoku. Następnie udasz się do samolotu. Od tego momentu do skoku ze spadochronem dzieli Cię tylko kilka chwil. Skoki tandemowe – tandem pilot, są propozycją skierowaną do osób, które skaczą pierwszy lub kolejny raz, ale nie przeszły kursu, uprawniającego do samodzielnego wykonywania skoków spadochronowych.

  Skoki spadochronowe to jedyny taki podniebny sport ekstremalny. Emocje, adrenalina, możliwość przeżycia niezapomnianej przygody choć raz w życiu – skoki spadochronowe Poznań są niepowtarzalną propozycją, zupełnie nową formą spędzania wolnego czasu.

  Skoki spadochronowe są dla Ciebie, jeśli jesteś pasjonatem podniebnych atrakcji oraz poszukujesz nowych doznań. To właśnie skoki spadochronowe zapewnią Ci solidną dawkę energii oraz moc wrażeń.

  Nadszedł weekend, masz wolne w pracy i chcesz spędzić wolny czas aktywnie, na świeżym powietrzu, a przy tym świetnie się bawić? Musisz odwiedzić naszą bazę zlokalizowaną około 150 km od miasta Poznań i samemu przekonać się, dlaczego skok ze spadochronem z samolotu cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

  Skoki spadochronowe Poznań – skoki tandemowe czy szkolenie spadochronowe?

  Podczas skoków spadochronowych tandem pilot to instruktor kontroluje skok, decyduje o otworzeniu spadochronu. Skoki tandemowe organizowane są we wszystkie weekendy, od lutego do końca października, przy niemal każdej pogodzie, z wyjątkiem dni, w które pada deszcz. Jeśli zdarzyłaby się sytuacja, w której pogoda uniemożliwiłaby realizację skoku zostaniesz poinformowany wcześniej, a inny termin uzgodnimy wspólnie.

  Skoki tandemowe nie wymagają żadnego przygotowania. Instrukcje przed skokiem ze spadochronem przekaże Ci instruktor. Tandem pilot to rozwiązanie dedykowane osobom, które chcą poczuć te niesamowite emocje, bez konieczności przechodzenia kursów. Wystarczy w terminie przybyć do naszej bazy. Skok z samolotu w tandemie jest kierowany przez instruktora, dlatego można mieć pewność co do zapewnienia bezpieczeństwa podczas skoku.

  Osobom, które są zafascynowane skokami spadochronowymi i chcą nauczyć się samodzielnie skakać polecamy kurs spadochronowy AFF. Do ukończenia szkolenia najczęściej niezbędne jest wykonanie od 6 do 10 skoków z samolotu. Kurs spadochronowy AFF można ukończyć już w ciągu dwóch weekendów. Może być także rozłożony na dłuższy okres, my zalecamy, aby trwał nie dłużej niż dwa miesiące, ponieważ ma to wpływ na efektywność szkolenia. Kurs spadochronowy AFF kończy się uzyskaniem wpisów do Książki Skoków, co uprawnia do samodzielnego wykonywania skoków spadochronowych, pod kontrolą instruktora.

  Bez względu na to, czy wybierzesz skoki tandemowe – tandem pilot, czy podejmiesz decyzję o szkoleniu, skoki spadochronowe to fantastyczna rozrywka, podniebny ekstremalny sport, przynoszący emocje i niezapomniane wrażenia. Już po pierwszym skoku zauważysz, jak uzależniające jest spadochroniarstwo. Być może postanowisz dalej rozwijać się i uzyskasz uprawnienia instruktora skoków z samolotu ze spadochronem.

  Skoki tandemowe to idealne rozwiązanie dla osób, które:

  • chcą pierwszy raz w życiu odważyć się przeżyć coś zupełnie nowego;
  • szukają nowych sposobów na aktywne spędzanie wolnego czasu;
  • lubią wyzwania i chcą stawiać im czoła;
  • pragną pokonać własne lęki, odkryć wewnętrzną siłę i wznieść się wysoko nad ziemię.

  Szkolenie spadochronowe dedykowane jest osobom, które:

  • mają za sobą pierwszy skok na spadochronie i chcą pójść o krok dalej, nauczyć się samodzielnie skakać ze spadochronem;
  • pasjonują się spadochroniarstwem;
  • chcą zyskać nowe umiejętności.

  Skoki tandemowe wcale nie muszą być wykonywane indywidualnie! W Skydive posiadamy ofertę skierowaną do grup, atrakcyjną cenowo. Jesteśmy w stanie zorganizować lot jednocześnie dla 6 osób. To świetny pomysł na organizację wyprawy z przyjaciółmi.

  Skoki spadochronowe Poznań – 4 powody, dla których warto skoczyć ze spadochronem

  Skok spadochronowy Poznań to wyjątkowa okazja do przeżycia niesamowitej przygody, być może pierwszy raz w życiu. Oto kilka powodów, dla których warto zdecydować się na skoki spadochronowe z samolotu:

  • niezwykła przygoda: być może skaczesz pierwszy raz? To tak naprawdę wystarczający powód, aby zdecydować się na skoki tandemowe. W końcu warto podejmować nowe, czasem nawet szalone inicjatywy;
  • ogromna dawka wrażeń: skoki tandemowe to po prostu mnóstwo emocji, których nie da się opisać! To trzeba przeżyć, poczuć pęd wiatru, spojrzeć na ziemię z zupełnie innej perspektywy;
  • bezpieczna atrakcja: skoki spadochronowe w tandemie są bezpieczne. Przez cały czas jest z Tobą doświadczony instruktor, pasjonat spadochroniarstwa. Decyduje, w którym momencie skoku z samolotu otworzony zostanie spadochron, a Ty możesz skupić się na oglądaniu zapierających dech widoków, widzianych z perspektywy lotu ptaka oraz przeżywaniu emocji;
  • bezcenne wspomnienia: skoki tandemowe to prawdziwy wyzwalacz emocji. Gwarantujemy, że zapamiętasz każdą minutę i będziesz chętnie wspominać ten wyjątkowy dzień.

  Skoki tandemowe z samolotu to także świetny sposób na uczczenie wyjątkowej okazji na przykład rocznicy ślubu. Dotknąć chmur w tak wyjątkowym dniu? To naprawdę jest możliwe! Zapewnij ukochanej osobie wyjątkowe emocje, w niezwykły sposób. Skok ze spadochronem jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby, która samodzielnie być może nigdy nie zdecydowałaby się na taki krok.

  Jak przebiegają skoki tandemowe? Najpierw odbywa się krótkie przeszkolenie przez instruktora. Następnie należy udać się do samolotu, który wzniesie się na określoną wysokość. W odpowiednim momencie trzeba wyskoczyć z samolotu, a później otworzyć spadochron. Skok w tandemie polega na tym, że to instruktor kontroluje przebieg skoku ze spadochronem. Jest przypięty do pasażera odpowiednią uprzężą. Twoim zadaniem jest słuchanie poleceń instruktora. Skoki tandemowe nie wymagają wcześniejszego przeszkolenia, ponieważ od samego początku do końca uczestnikowi towarzyszy instruktor, który dba o bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę.

  Czy skoki tandemowe mogą być niebezpieczne? Skakanie ze spadochronem to naprawdę bezpieczny sport. Jak wspominaliśmy wcześniej – skok odbywa się pod kontrolą instruktora, dbającego o przebieg skoku. Nie należy również obawiać się, że spadochron nie otworzy się. Choć zdarzają się naprawdę sporadyczne sytuacje, w których spadochron nie otwiera się, tak naprawdę taka sytuacja nie jest dużym zagrożeniem, ponieważ specjalistyczny system kontrolny automatycznie otworzy spadochron zapasowy. Naprawdę nie ma więc czego się obawiać.

  Skoki tandemowe dostarczają wielu wrażeń, to ciekawa forma spędzania wolnego czasu. Chcesz skoczyć ze spadochronem? Wystarczy, że kupisz bilet na skok. Nie musisz obawiać się o dodatkowe akcesoria, kombinezon czy spadochron. Musisz tylko założyć wygodne ubranie i sportowe, sznurowane buty. Jeśli nie chcesz zakładać kombinezonu lub wolisz skakać na boso musisz powiedzieć o tym instruktorowi na strefie. Skoki tandemowe są niezapomnianym przeżyciem, które warto uwiecznić. Ostateczną decyzję o filmowaniu i fotografowaniu możesz podjąć również na strefie, dokupując tę usługę. Z doświadczenia wiemy, że do takich zdjęć oraz filmów chętnie wraca się po latach. To wyjątkowa pamiątka, którą po prostu warto mieć.

  Zainteresowała Cię nasza oferta? Wszelkie pytania w sprawie szkoleń spadochronowych AFF, skoków w tandemie, imprez oraz voucherów na skoki prosimy kierować na numery telefonu: 222 95 2222 lub 500 002 779 (pracujemy pon-pt w godz.: 09:00-17:00); numer fax.: 22 300 1464.

  Zgłoszeń i rezerwacji można dokonywać pisząc na adres:
  [email protected]

  Regionalne Biuro Sprzedaży – Skydive.pl Poznań
  ul. Królewska 57/1
  60-688 Poznań
  tel. 222 95 2222
  tel. 500 002 779
  email: [email protected]

  Skaczemy w:
  Główna baza: Lotnisko Kruszyn, 87-853 Kruszyn k. Włocławka

  Adres korespondencyjny:
  Skydive.pl Sp. z o.o.
  Lotnisko Kruszyn,
  87-853 Kruszyn

  Nasz numer konta:
  Bank Handlowy w Warszawie S.A. (Citibank)
  77 1030 0019 0109 8530 0032 2038