• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Skoki spadochronowe Warszawa

  Skoki spadochronowe Warszawa – przeżyj świetną przygodę ze Skydive

  Prawdziwy skok w nieznane? Niezapomniana przygoda, a przy tym wiele świetnej zabawy? Skoki spadochronowe to propozycja kierowana do osób odważnych, poszukujących mocnych wrażeń. Po wzniesieniu samolotem zobaczysz niezwykłe widoki, poczujesz adrenalinę, a nawet strach. Lot trwa tylko kilka chwil, później czas na najważniejszy moment – skok ze spadochronem. Po wyskoczeniu z samolotu należy pociągnąć za taśmę, spadochron zacznie napełniać się powietrzem. Później możesz rozkoszować się niesamowitym krajobrazem, oglądanym z perspektywy lotu ptaka. Prawda, że brzmi ciekawie? Przedstawiliśmy Ci właśnie przepis na niezapomnianą przygodę. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś. Skoki spadochronowe Warszawa to nasza oferta dla wszystkich, którzy pragną przeżyć coś niezwykłego, choć raz w życiu zobaczyć bezkres horyzontu.

  Poszukujesz wyjątkowego prezentu? Wybierając nasz voucher na prezent masz pewność, że podarunek, taki jak skok spadochronowy w tandemie zapewni ekstremalne przeżycia.

  Skok spadochronowy w tandemie – ekstremalne doświadczenie, niezapomniane emocje

  Skoki spadochronowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem u osób szukających ekstremalnych przeżyć. Jak przebiega skok spadochronowy? Od czego zacząć? Jak się przygotować? W Skydive skoki spadochronowe organizujemy w naszej głównej bazie – lotnisko Kruszyn, mieszczące się około 160 km od miasta Warszawa. Najpierw należy zarejestrować się na skok spadochronowy w tandemie lub kupić voucher na prezent dla bliskiej osoby. Po przybyciu na strefę zajmie się Tobą nasz instruktor. Priorytetem jest dla nas zadbanie o Twoją dobrą zabawę oraz bezpieczeństwo podczas skoku ze spadochronem. Instruktor zajmie się przeprowadzeniem szkolenia oraz przygotowaniem do skoku. Później czeka Cię lot samolotem, trwający około 15 minut. Skok spadochronowy ma miejsce dopiero po osiągnięciu wybranej wysokości. Swobodne spadanie trwa minutę, po tym czasie należy otworzyć spadochron. Szybowanie na otwartym spadochronie trwa 6 minut. W tym czasie możesz cieszyć się niezwykłymi widokami podczas skoku ze spadochronem. Pozostaje już tylko bezpiecznie i spokojnie wylądować. Skok spadochronowy w Skydive Warszawa kończy się uzyskaniem certyfikatu. Możesz także otrzymać zmontowany film i zdjęcia, uwieczniające przygodę.

  Skok spadochronowy to wyjątkowa możliwość obejrzenia widoków z zupełnie innej, nowej perspektywy.

  Skoki spadochronowe Warszawa alternatywą dla innych upominków

  Poszukujesz niepowtarzalnego prezentu? Takiego, który zapadnie w pamięć i przyniesie nieoczekiwane emocje? Skok ze spadochronem jest najlepszą alternatywą dla powtarzalnych, szablonowych prezentów. Szczególnie jeśli okazja, w związku z którą kupowany jest prezent, sama w sobie jest wyjątkowa. Na pewno zakup perfum lub książki to dobry kierunek, jednak w pewnych sytuacjach prezent powinien być niepowtarzalny, właśnie taki, jak skok spadochronowy. Takich okazji jest naprawdę wiele. Wyróżnić można chociażby trzydzieste urodziny, dziesiątą rocznicę ślubu.

  Voucher na skok spadochronowy jako prezent bez okazji? Skoki spadochronowe są fantastyczną rozrywką, sposobem na ciekawe spędzanie wolnego czasu. Zakup vouchera na skok spadochronowy jako prezent to zachęcenie do skorzystania z zupełnie innej formy aktywności.

  Masz już za sobą pierwszy skok spadochronowy? Poczułeś tę energię, adrenalinę i moc wrażeń? Najwyższy czas, abyś zabrał swoich bliskich na skoki spadochronowe. Po skoku w tandemie pozostają wyjątkowe wspomnienia. To jednak nie wszystko. Dla wielu osób skok spadochronowy jest jak połknięcie bakcyla. Są to emocje, które uzależniają. Organizujemy także skoki spadochronowe w grupie.

  Dlaczego voucher na skok spadochronowy w Skydive Warszawa to idealny pomysł na prezent? Skoki spadochronowe to:

  • ciekawa forma spędzania wolnego czasu;
  • oryginalny sposób na uczczenie wyjątkowej okazji;
  • adrenalina i silne emocje;
  • wspomnienia na całe życie.

  Skok ze spadochronem Warszawa prezent – zachęcamy do zapoznania się z ofertą voucherów prezentowych.

  Skoki spadochronowe Warszawa – rozrywka dla wszystkich

  Czy wiesz, że skok spadochronowy w tandemie nie wymaga szczególnych przygotowań? Nie są potrzebne ani badania lekarskie, ani wcześniejsze kursy. Dokładne instrukcje oraz informacje otrzymasz od instruktora, po przybyciu na strefę.

  Skoki spadochronowe to rozrywka dla niemal każdego. Niemal, ponieważ wyróżnić można pewne przeciwwskazania zdrowotne, które uniemożliwiają wykonanie skoku ze spadochronem. Są to m.in. choroby kręgosłupa, wrodzona łamliwość kości, epilepsja, ostra niewydolność układu krążenia, waga powyżej 100 kg.

  Skok spadochronowy w tandemie wykonujesz w otrzymanym od nas kombinezonie i okularach. Wystarczy, że ubierzesz się wygodnie i zabierzesz ze sobą sznurowane buty sportowe.

  W Skydive Warszawa:

  • skoki spadochronowe wykonywane są w tandemie z doświadczonymi instruktorami, dla których spadochroniarstwo to prawdziwa pasja, mającymi za sobą tysiące udanych skoków;
  • gwarantujemy bezpieczeństwo oraz wygodę – do skoku ze spadochronem używane są najnowocześniejsze amerykańskie systemy spadochronowe, a lot odbywa się dużym dwusilnikowym samolotem. Sam lot jest doskonałą okazją do obejrzenia z bliska pracy pilotów;
  • skoki spadochronowe, które odbywają się z wysokości 4000 m trwają dłużej – czas swobodnego spadania wynosi aż o 1/3 dłużej w porównaniu ze skokiem ze spadochronem z wysokości 3000 m;
  • organizujemy skoki spadochronowe z dogodnej lokalizacji – lotnisko Kruszyn umiejscowione jest blisko dużych aglomeracji, ale także dorzecza Wisły, lasów oraz licznych jezior, dzięki czemu osoby wykonujące skok spadochronowy mogą obserwować przepiękne widoki;
  • posiadamy w ofercie voucher na prezent – skok spadochronowy to fantastyczny pomysł na upominek.

  Rozumiejąc, jakim przeżyciem dla każdego jest skok spadochronowy w tandemie, każda z osób wykonujących skoki spadochronowe może otrzymać od nas zdjęcia oraz film uwieczniający ten moment. Dla osób, które zdecydowały się na kurs spadochronowy również mamy niespodziankę. Po zakończeniu szkolenia przekazujemy filmy dokumentujące skoki spadochronowe. Prawda, że brzmi fantastycznie?

  Bez względu na to, czy spadochroniarstwo to Twoje hobby, czy decydujesz się na jednorazowy skok spadochronowy w tandemie, posiadamy ofertę, która jest dopasowana do Twoich wymagań.

  Skoki spadochronowe w grupie? W Skydive Warszawa oferujemy również taką możliwość. Do nas możesz przyjechać z przyjaciółmi, znajomymi, kolegami z pracy. My gwarantujemy bezpieczeństwo, niesamowite przeżycia oraz mały prezent. Jednocześnie w grupie, w trakcie jednego wylotu, może skoczyć 6 osób. Wspólne przeżycia – niezapomniane, możliwość obejrzenia skoku ze spadochronem poprzednika – bezcenna.

  Spadochroniarstwo – skok spadochronowy w tandemie czy szkolenie spadochronowe?

  Skok ze spadochronu Warszawa – u nas możesz skorzystać zarówno z oferty skoku w tandemie, jak i szkolenia AFF, po ukończeniu którego uprawniony zostaniesz do samodzielnego wykonywania skoków ze spadochronem.

  W Skydive Warszawa spadochroniarstwo to nasza pasja, a każdy lot i skok ze spadochronem traktujemy jak nowe wyzwanie.

  Nasza oferta nie kończy się na możliwości skoku ze spadochronem w tandemie. Dla miłośników podniebnych wrażeń prowadzimy również szkolenia. Doskonale rozumiemy, jak spadochroniarstwo potrafi w pozytywny sposób uzależniać. Po kursie oraz uzyskaniu wpisu do Książki Skoków możesz wykonać samodzielny skok spadochronowy, pod kontrolą instruktora. Gdy osiągniesz odpowiedni poziom wyszkolenia możesz zrobić egzamin w celu uzyskania Świadectwa Kwalifikacji lub zdecydować się na licencję USPA.

  Zdecydowałeś się na skok spadochronowy w tandemie? Może chcesz stać się prawdziwym mistrzem skoków ze spadochronem? Wszelkie pytania w sprawie szkolenia spadochronowego AFF, skoków w tandemie, imprez oraz voucherów na skoki możesz kierować na numery telefonu: 222 95 2222 lub 500 002 779 (pracujemy pon-pt w godz.: 09:00-17:00); numer fax.: 22 300 1464.

  Zgłoszeń i rezerwacji można dokonywać pisząc na adres:
  [email protected]

  Regionalne Biuro Sprzedaży – Skydive.pl Warszawa
  ul. Romera 10 / E4
  02-784 Warszawa
  tel. 222 95 2222
  tel. 500 002 779
  email: [email protected]

  Skaczemy w:

  Lotnisko Kruszyn, 87-853 Kruszyn k. Włocławka
  Lotnisko Przasnysz, 06-300 Przasnysz niedaleko Warszawy

  Adres korespondencyjny:
  Skydive.pl Sp. z o.o.
  Lotnisko Kruszyn,
  87-853 Kruszyn

  Nasz numer konta:
  Bank Handlowy w Warszawie S.A. (Citibank)
  77 1030 0019 0109 8530 0032 2038