• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Skoki spadochronowe Włocławek, Bydgoszcz, Toruń


  Przeżyj niezwykłą przygodę w województwie kujawsko-pomorskim! Oferujemy niezapomniane emocje i w pełni bezpieczne skoki spadochronowe Bydgoszcz, Toruń i Włocławek. Taka przygoda to doskonała propozycja dla osób, którym zależy na mocnych wrażeniach i adrenalinie, chcą podziwiam niezwykłe widoki z różnej perspektywy, a przede wszystkim – chcą poczuć, że żyją. Zapewniamy niezapomniane chwile – najpierw lot samolotem, który trwa piętnaście minut. W tym czasie można podziwiać przepiękne widoki przez okna albo zobaczyć z bliska jak tak naprawdę wygląda praca pilotów w kokpicie. Po osiągnięciu właściwego pułapu – czyli czterech tysięcy metrów – następuje skok. Jak wygląda? Skoki spadochronowe Toruń, Włocławek i Bydgoszcz organizowane przez SkyDive są w pełni bezpieczne. Niedoświadczone osoby skaczą w tandemie z doświadczonym instruktorem, natomiast ci, którzy ukończyli kurs, mogą skoczyć samodzielnie. Podczas całego lotu instruktor dba, aby wszystko przebiegło tak jak powinno. Skoki ze spadochronem Włocławek z szeroko otwartym spadochronem trwają około sześć minut. Przez cały ten czas można podziwiać jak wygląda świat z lotu ptaka. Gwarantujemy niepowtarzalne emocje. Czyż to nie brzmi interesująco? Skoki spadochronowe Włocławek to świetna zabawa i niezwykłe wrażenia, które z pewnością będziesz jeszcze długo wspominać z nutką nostalgii. Oferujemy nie tylko niezwykłą i niezapomnianą przygodę, ale również i pamiątkę, do której zawsze możesz wrócić, czyli wysokiej jakości zdjęcia oraz film video z Twojego skoku. Zapraszamy serdecznie do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Skoki ze spadochronem Włocławek, Bydgoszcz i Toruń to najlepszy pomysł, jeśli chcesz spędzić czas wolny w aktywny i jednocześnie oryginalny sposób!

   

  Skoki spadochronowe Włocławek – dbamy o Twoje bezpieczeństwo

  Przede wszystkim dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Zapewniamy całkowicie bezpieczne skoki ze spadochronem (Włocławek) w parach – jeśli jesteś amatorem będziesz skakać w asyście doświadczonego instruktora, który czuwa podczas całego lotu i wszystko kontroluje. Natomiast jeśli masz już skoki w tandemie już za sobą i pokochałeś spadochroniarstwo – możesz nauczyć się skakać samodzielnie na specjalnym szkoleniu AFF.

  Skoki ze spadochronem Bydgoszcz – poczuj niepowtarzalne emocje

  Zastanawiasz się, czy możesz zdecydować się na skoki spadochronowe Bydgoszcz? Aktywność ta z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Na skoki ze spadochronem Bydgoszcz może zdecydować się każdy, bez względu na to, ile ma lat. Na skok mogą się również osoby niepełnoletnie, ale tylko wtedy, kiedy będą mieć przy sobie odpowiednią pisemną zgodę opiekuna prawnego (np. rodzica). Należy zauważyć, że w przypadku skoków tandemowych – w parze z instruktorem – uczestnik nie musi posiadać żadnych konkretnych umiejętności, nie musi też wcześniej się przygotowywać, ani też być ponadprzeciętnie wysportowany. Nie wymagamy także wykonania badań lekarskich. Skoki ze spadochronem Bydgoszcz to propozycja dosłownie dla każdej osoby, której zależy na niezwykłych atrakcjach i adrenalinie. Nie trzeba również martwić się, że coś może pójść nie tak z powodu niewiedzy uczestnika, ponieważ przez cały czas nad wszystkim czuwa nasz specjalista – który jeszcze przed wejściem na pokład samolotu podaje niezbędne informacje, a podczas skoku dba m.in. o to, aby spadochron został otwarty we właściwym momencie itd. 

  Skoki spadochronowe Toruń – to gwarancja znakomitej zabawy

  Jeśli już pokochałeś skoki ze spadochronem (Toruń) i chciałby zacząć skakać w pojedynkę – skontaktuj się z nami w sprawie profesjonalnego szkolenia AFF. Po ukończeniu takiego kursu otrzymasz wpis do Książki Skoków. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do sprawdzenia naszej listy szkoleń SkyDive. Wszystkie nasze szkolenia się prowadzone przez instruktorów spadochroniarstwa, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie, są znakomitymi ekspertami w swojej dziedzinie, a jednocześnie i pasjonatami tego, co robią. Skoki spadochronowe Toruń to świetna i bezpieczna zabawa. Dowiedź się więcej o tej aktywności i rozwijaj swoje hobby. W przyszłości możesz zdobyć nawet uprawnienia instruktora spadochronowego, jeśli tylko będziesz mieć na to ochotę.

  Skoki spadochronowe Bydgoszcz – zdjęcia i film ze skoku

  Jeśli marzysz o przeżyciu czegoś niezwykłego, koniecznie zdecyduj się na skoki ze spadochronem Toruń, Bydgoszcz czy Włocławek. Jeśli będziesz zainteresowany możesz zamówić zdjęcia i film, które wykona dla Ciebie profesjonalny fotograf, z którym współpracujemy. Co więcej – fantastyczne zdjęcia z zapierającej dech przygody będą gotowe już po około trzydziestu minutach po skoku. Skoki ze spadochronem Toruń, Włocławek, Bydgoszcz to gwarancja niezwykłego przeżycia. Wspomnienia jednak z czasem bledną – jeśli nie chcesz zapomnieć ani sekundy ze skoku przygotujemy dla Ciebie aż 50 profesjonalnych zdjęć i film z muzyką. Warto zauważyć, że nie musisz zdecydować się na pamiątki po skoku, jeśli jednak zdecydujesz się na tę usługę, będziesz mógł wykupić ją w specjalnie wyznaczonej do tego strefie. Po wykonaniu skoku dostaniesz od nas link ze zdjęciami i filmem, dzięki czemu natychmiast będziesz mógł podzielić się z rodziną i przyjaciółmi swoją przygodą.

  Skok spadochronowy Włocławek – dlaczego warto skakać

  Skok ze spadochronem Włocławek, Toruń, Bydgoszcz może być jedną z największych przygód w Twoim życiu. To niesamowity sposób, w jaki można spędzić czas wolny. Jednak musimy ostrzec – skoki ze spadochronem bardzo szybko uzależniają. Dla wielu osób nie jest to jednorazowa atrakcja, a hobby, do którego chcą wracać w różnych miastach. Zapoznaj się z naszą ofertą w innych województwach. A kiedy skoki w tandemie przestaną Ci wystarczać – zdecyduj się na szkolenie AFF, po którym będziesz mógł skakać samodzielnie.