Loading...
 • masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9 - 17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Skoki spadochronowe Wrocław

  Skoki spadochronowe Wrocław

  Skoki spadochronowe to niesamowite przeżycie, a widok z perspektywy lotu ptaka niezapomniany. Przeżyj niesamowitą przygodę, przez chwilę poczuj się jak profesjonalny spadochroniarz, zdecyduj się na skok ze spadochronem z samolotu z wysokości 4000 m. Kilka minut swobodnego spadania to niepowtarzalna okazja do przyjrzenia się pięknu natury. Wybierając skok spadochronowy w tandemie nie musisz obawiać się o swoje bezpieczeństwo – cały czas będzie z Tobą instruktor, który zadba o prawidłowy przebieg skoku ze spadochronem. Musisz tylko słuchać komend instruktora i oczywiście skoczyć z samolotu. Skoki spadochronowe Wrocław to niezwykła atrakcja dla każdego, kilkaset sekund swobodnego spadania, wyciszenia i obserwacji krajobrazu.

  Skok spadochronowy jest świetną okazją do przełamania bariery, pokonania własnych słabości. Poszukujesz aktywnej formy spędzania wolnego czasu? Adrenalina, silne emocje, wyzwania są tym, czego szukasz? Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i zobacz, czym tak naprawdę są skoki spadochronowe. Możesz także kupić voucher na skok ze spadochronem dla bliskiej osoby, zapewniając jej moc niezapomnianych wrażeń. W Skydive Wrocław spotkasz pasjonatów skoków z samolotu ze spadochronem.

  Skoki spadochronowe Wrocław dla miłośników podniebnych atrakcji

  Jesteś miłośnikiem sportów ekstremalnych? Poszukujesz nowych wrażeń? Skoki spadochronowe przyniosą Ci wiele emocji. Możesz wierzyć nam na słowo – spadochroniarstwo uzależnia. Podczas pierwszego skoku, w momencie, w którym musisz skoczyć z samolotu, może towarzyszyć Ci niepokój i strach. To wszystko minie, gdy po otworzeniu spadochronu rozpocznie się etap swobodnego spadania. Poczujesz pęd powietrza, nastanie cisza, a Ty spokojnie będziesz mógł obserwować niesamowite widoki. Skok spadochronowy to prawdziwy wyzwalacz energii.

  W Skydive Wrocław zadbamy o Twoją dobrą zabawę. Nasza główna baza, lotnisko Kruszyn, znajduje się blisko Wrocławia, a dokładnie 260 km od miasta Wrocław. Do skoków ze spadochronem w tandemie nie trzeba przygotowywać się, odbywać kursu ani szkolenia. Otrzymasz od nas niezbędne wyposażenie. Jeśli pozwolą na to warunki pogodowe możesz nie zakładać kombinezonu. Musisz jednak uzgodnić tę kwestię z instruktorem. Skoki spadochronowe w tandemie to rozwiązanie dla osób, które skaczą pierwszy bądź kolejny raz, poszukują dreszczu emocji, adrenaliny i wyzwań, traktując skok jako atrakcję.

  Skok spadochronowy to jedna z niewielu okazji na przeżycie niezwykłej przygody. W Skydve Wrocław organizujemy skoki z filmowaniem. Wybierając tę opcję zyskujesz wyjątkową pamiątkę, dzięki której zawsze będzie można wrócić do tych wyjątkowych wspomnień.

  Voucher na skok spadochronowy dla bliskiej osoby? Podaruj dobrą zabawę – sekundy swobodnego spadania, zobacz radość i zaskoczenie. Pokaż, w jak ciekawy sposób można spędzać wolny czas. Skoki spadochronowe Wrocław to niezapomniane wspomnienia – to jeden z wielu powodów, dla których warto wybrać taki prezent. Możliwość przeżycia czegoś zupełnie nowego, jedynej takiej przygody

  Skoki spadochronowe Wrocław – szkolenia AFF

  Skoki spadochronowe Wrocław to propozycja także dla osób, które są zainteresowane szkoleniem AFF i możliwością samodzielnego skakania. Wyobraź sobie, że możesz skoczyć z samolotu z wysokości 4000 m, sterować przebiegiem skoku pod czujnym okiem instruktora, kontrolującego Twój skok spadochronowy.

  Skoki spadochronowe to Twoja pasja? Chcesz zostać instruktorem spadochroniarstwa? W Skydive Wrocław nie tylko przeprowadzamy szkolenia AFF, ale również szkolenia na instruktora spadochroniarstwa.

  Po ukończeniu szkolenia AFF uzyskasz wpis do Książki Skoków. W ramach kursu filmowane są wszystkie skoki spadochronowe. Co ważne, uczestnik kursu nie musi kupować spadochronu. Posiadamy ponad 20 nowoczesnych kompletów spadochronowych.

  Skoki spadochronowe Wrocław – prędkość spadania to około 200 km/h. Zobacz, jakie emocje wyzwala skok spadochronowy. Kup bliskiej osobie voucher na skok i razem odkrywajcie tajniki podniebnego sportu ekstremalnego.

  Skoki ze spadochronem Wrocław – wszelkie pytania w sprawie szkoleń spadochronowych AFF, skoków w tandemie, imprez oraz voucherów na skoki prosimy kierować na numery telefonu: 222 95 2222 lub 500 002 779 (pracujemy pon-pt w godz.: 09:00-17:00); numer fax.: 22 300 1464.

  Zgłoszeń i rezerwacji można dokonywać pisząc na adres:
  [email protected]

  Regionalne Biuro Sprzedaży – Skydive.pl Wrocław
  ul.Ruska 46c/5
  50-079 Wrocław
  tel. 222 95 2222
  tel. 71 707 15 10
  tel. kom. 500 002 779
  email: [email protected]

  Skaczemy w:
  Główna baza: Lotnisko Kruszyn, 87-853 Kruszyn k. Włocławka

  Adres korespondencyjny:
  Skydive.pl Sp. z o.o.
  Lotnisko Kruszyn,
  87-853 Kruszyn

  Nasz numer konta:
  Bank Handlowy w Warszawie S.A. (Citibank)
  77 1030 0019 0109 8530 0032 2038