• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Skoki spadochronowe Zielona Góra

  Skoki spadochronowe Zielona Góra – moc niesamowitych emocji

  Chcesz zobaczyć ziemię z zupełnie nowej perspektywy? Wznieść wysoko, a następnie oglądać podczas swobodnego opadania przepiękne widoki? Skoki spadochronowe to niepowtarzalna okazja do przeżycia czegoś zupełnie nowego, wyzwanie, pozwalające na przełamanie własnych ograniczeń. Bez względu na to, czy fascynujesz się spadochroniarstwem, czy poszukujesz ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu – skok spadochronowy zapewni Ci moc niezapomnianych wrażeń. Skoki spadochronowe Zielona Góra to moc niesamowitych wrażeń!

  Chcesz zarezerwować skok lub kupić voucher na skok spadochronowy dla bliskiej osoby? W Skydive Zielona Góra zagwarantujemy Ci wiele emocji oraz udaną zabawę.

  Skoki spadochronowe Zielona Góra w tandemie

  Do skoku ze spadochronem nie trzeba przygotowywać się, kupować wyposażenia ani akcesoriów. My zapewniamy wszystko, co jest niezbędne podczas skoku. Choć skoki spadochronowe można wykonywać w dowolnym stroju, tak zalecamy założenie wygodnej odzieży oraz butów sznurowanych. Nasza główna strefa mieści się w Kruszynie, położonym około 310 km od serca ziemi lubuskiej – Zielonej Góry.

  Skok ze spadochronem w tandemie poprzedza krótkie szkolenie, w trakcie którego instruktor przekazuje najważniejsze informacje dotyczące skoku ze spadochronem. Później czas na lot samolotem oraz skok. W trakcie lotu możesz podejrzeć pracę pilotów. Natomiast podczas skoku będziesz przypięty specjalną uprzężą do instruktora. Zadba on o techniczne aspekty skoku, dopilnuje otworzenia spadochronu w odpowiednim momencie. Ty może skupić się na oglądaniu krajobrazu, widzianego podczas skoku ze spadochronem z perspektywy lotu ptaka.

  Czy wykonywanie skoków ze spadochronem jest bezpieczne? Czy to odpowiednia rozrywka także dla osób, które dotychczas nie przeszły żadnego przeszkolenia? Skoki spadochronowe w tandemie to idealne rozwiązanie dla osób, które pierwszy raz mają styczność ze spadochroniarstwem. Przez cały skok w tandemie obecny jest instruktor, czuwający nad bezpieczeństwem oraz dobrą zabawą uczestnika. Skoków spadochronowych nie należy się obawiać! To świetny sposób na spędzanie wolnego czasu – aktywnie, na świeżym powietrzu.

  Skydive Zielona Góra – skoki spadochronowe to niesamowite emocje, możliwość pokonania własnych słabości, odkrycia nowej formy aktywnego wypoczynku.

  Skoki spadochronowe Zielona Góra – rozrywka dla niemal każdego

  Skok ze spadochronem to:

  • niezwykłe, niepowtarzalne wrażenia, których nie da się porównać do żadnej innej rozrywki,
  • bezpieczna atrakcja, podczas lotu w tandemie nad bezpieczeństwem czuwa instruktor;
  • wyjątkowe i niezapomniane przeżycia, skok może być uwieczniony na filmie i fotografiach;
  • możliwość doświadczenia wielu pozytywnych emocji. Poczujesz pęd powietrza, spojrzysz na ziemię z nowej perspektywy.

  Skoki w tandemie są propozycją dla każdego amatora mocnych wrażeń. Nie musisz wyróżniać się sprawnością fizyczną, ani okazywać aktualnych badań lekarskich. Choć skoki spadochronowe są rozrywką zarówno dla osób młodszych, jak i starszych, tak wyróżnić można kilka przeciwwskazań np. waga powyżej 100 kg. Skok spadochronowy w tandemie może być wykonany także przez osobę niepełnoletnią, pod warunkiem udzielenia zgody przez rodzica bądź opiekuna prawnego.

  Czy zamiast w tandemie można samodzielnie wykonać skok spadochronowy? Spadochroniarstwo potrafi uzależniać. W Skydive Zielona Góra posiadamy ofertę dedykowaną także dla osób, które pragną nauczyć się skakać samodzielnie. W tym celu należy przejść specjalistyczne szkolenie AFF. Skoki spadochronowe to wyjątkowe hobby. Możesz nie tylko ukończyć szkolenie uprawniające do samodzielnego skakania, ale pójść o krok dalej i zostać instruktorem spadochronowym.

  Skoki spadochronowe wyzwalają niesamowite emocje, których nie da się porównać do niczego innego. W Skydive w Zielonej Górze swoją uwagę skupiamy na zapewnieniu uczestnikom świetnej zabawy i bezpieczeństwa podczas skoków spadochronowych.

  Pęd powietrza, adrenalina, strach przed skokiem, a później cisza, spokój i piękne widoki? Takie emocje daje tylko skok spadochronowy. Tych wrażeń po prostu nie da się opisać. W Skydive Zielona Góra doskonale rozumiemy, jak ogromnym przeżyciem jest wykonywanie skoków spadochronowych.

  Skok ze spadochronem Zielona Góra – wszelkie pytania w sprawie szkoleń spadochronowych AFF, skoków w tandemie, imprez oraz voucherów na skoki prosimy kierować na numery telefonu: 222 95 2222 lub 500 002 779 (pracujemy pon-pt w godz.: 09:00-17:00); numer fax.: 22 300 1464.

  Zgłoszeń i rezerwacji można dokonywać pisząc na adres:
  [email protected]

  Regionalne Biuro Sprzedaży – Skydive.pl Zielona Góra
  ul. Kraljevska 20/10
  65-945 Zielona Góra
  tel. 222 95 2222
  tel. 500 002 779
  email: [email protected]

  Skaczemy w:
  Główna baza: Lotnisko Kruszyn, 87-853 Kruszyn k. Włocławka

  Adres korespondencyjny:
  Skydive.pl Sp. z o.o.
  Lotnisko Kruszyn,
  87-853 Kruszyn

  Nasz numer konta:
  Bank Handlowy w Warszawie S.A. (Citibank)
  77 1030 0019 0109 8530 0032 2038