Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/skydive/public_html/news-inc.php on line 27

2007-05-31Upalne weekendy i nowości z ostatniej chwili.

W ostatnie weekendy świetna, upalna pogoda bardzo nam sprzyjała. Pasażerowie dopisali i wykonaliśmy wiele świetnych skoków tandemowych. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim którzy skoczyli z nami po raz pierwszy. Mamy nadzieję że wrażenia jakie Wam dostarczyliśmy długo będą Wam towarzyszyć. Swoje pierwsze skoki AFF wykonała Martyna i Kuba, a kurs ukończył Szymon.

Nowe foty z wyjść tandemowych umieściłem w galerii Upalny weekend. Zrobiliśmy też kilka fajnych skoków FF, dzięki którym mogłem uzupełnić galerię Freefly.

W ubiegły weekend pogoda niestety nie dopisała. Zrobiliśmy 2 dzielne skoki z wysokości 1500 metrów w ramach treningu do zawodów SWOOP które odbędą sie w najbliższy czwartek i piątek 6 i 7 czerwca nad Zalewem Piaski niedaleko naszego lotniska. Jest to super widowiskowa impreza spadochronowa, wszystkie lądowania będą odbywać się na plaży, więc zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym sportem, tych zamierzających skakać i tych chcących tylko popatrzeć na wyczyny zawodników. Zapewniam Was że agresywne lądowania doświadczonych skoczków swoopujących nad samą wodą z końcówką na plaży to show jaki naprawdę warto zobaczyć.

W tym tygodniu skoki zaczynamy wcześniej. Równolegle z zawodami SWOOP planujemy normalną działalność naszej Szkoły. Zapraszamy Was już od czwartku rana, oczywiście będzie można skoczyć z instruktorem w tandemie i rozpocząć albo kontynuować szkolenie AFF. We czwartek odbędzie się szkolenie teoretyczne AFF.

Skaczcie z nami. Naprawdę warto!

Starsze aktualności

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007