Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/skydive/public_html/news-inc.php on line 27

2007-07-17Rosja w Polsce Canopy Camp z Jeffro Provenzano

W imprezie udział wzięło ok. 30 osób o różnym poziomie zaawansowania. Poza skoczkami z Ostrowa gościliśmy również osoby najczęściej skaczące w Pete czy Skydive Warszawa.

Niestety pogoda nie pozwoliła nam zrealizować takiej liczby skoków jaką planowaliśmy. We czwartek i piątek wykonaliśmy po kilka wylotów. Jeffro codziennie prowadził szkolenia szkolenia teoretyczne, które dały nam solidne podstawy do ćwiczeń w powietrzu, a dla wielu osób stanowiły pierwsze tak dokładne omówienie tematu.
Jeffro podczas wykładów skupiał się na planowaniu skoku, wszystkich jego fazach i priorytetach bezpieczeństwa.

Pogoda poprawiła się w niedzielę, poniedziałek i wtorek, gdy wykonaliśmy kilkanaście skoków na `campie`. Wszystkie lądowania zostały nagrane na wideo i szczegółowo omówione. 

Zrobiliśmy też kilka skoków  FF z udziałem Jeffa oraz naszych pozostałych gości zawodniczki Freestyle Roberty i jej kamerzysty Paula. Myślę że możemy się wszyscy jeszcze bardzo wiele od nich nauczyć :)

Szkolenie, mimo braku pogody, uważam za udane i bezpieczne. Jeffro bardzo dziękuję i pozdrawia wszystkich uczestników.  Podobało mu się u nas tak bardzo, że prawdopodobnie uda nam się zoorganizować powtórkę na początku września, tuż przed zawodami swoopowymi organizowanymi przez naszą szkołę na Piaskach w Ostrowie Wielkopolskim.Starsze aktualności

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007