Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/skydive/public_html/news-inc.php on line 27

2007-10-04w JESIENNE WEEKENDY SKACZEMY DALEJ!

Oficjalnie skaczemy do końca października, więc wszystkich którzy rozważają rozpoczęcie kursu jeszcze w tym sezonie zapraszamy do nas jak najszybciej. Mamy nadzieję że niezła pogoda utrzyma się do końca miesiąca i wszyscy zdołamy zrealizować swoje plany.

2 weekendy temu zrobiliśmy formację RW która wysypała się z 2 samolotów i prawie zbudowała do końca. Wszyscy uczestnicy , ci którzy dali radę i ci którym sie nie udało zamknąć formacji, byli bardzo  zadowoleni, więc w przyszłym sezonie planujemy wznowienie regularnych prób budowania tego typu formacji.

W tzw. międzyczasie nasza Szkoła organizuje wielki wyjazd tunelowy na tunel Skyventure Genting w Malezji w listopadzie 2007. Tunel stoi na sporej górze 60 km od Kuala Lumpur w ogromnym parku rozrywki. Byliśmy tam na treningu 2 lata temu jako Quatron 4-way, a tym razem z grupą 25 świeżych i starych skoczków jedziemy na trening i zwiedzanie. Tunel będzie do naszej dyspozycji przez ponad 70 godzin, będzie to rekordowy wyjazd, zarówno pod względem liczby godzin w tunelu jak i liczby osób które z nami pojadą. Trening w tunelu prowadzić będą Widget, Dafi i ja.

W związku z ogromnym zainteresowaniem tym wyjazdem informujemy, że kończymy przygotowywać drugi termin wyjazdu na który mamy już kilka zgłoszeń od osób, które ze względu na możliwą do wykorzystania liczbę godzin na tunelu, nie zmieściły się w tym wyjeździe. Wyjazd planujemy w 02.2008. Wyjazd adresowany jest do wszystkich tych którzy nigdy nie latali w tunelu, są niedługo po AFF`ie bądź dopiero planują rozpocząć szkolenie AFF.
Wkrótce na stronie www.freefly.pl oraz na www.skydive.pl zaprezentujemy informacje o kolejnym wyjeździe do Malezji.

ZAPRASZAMY NA SKOKI Z NAMI :)Starsze aktualności

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007