Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/skydive/public_html/news-inc.php on line 27

2008-06-27BIG WAY CAMP 2008

Jesteśmy bardzo szczęśliwi słysząc wiele dobrych słów na temat zoorganizowanej przez nas imprezy. Na jej temat ukazało się wiele artykułów w gazetach ogólnopolskich i lokalnych. TVP zapewniła pierwszy raz w historii bicia rekordu w dużej formacji, przekaz na żywo oraz całodniową relację w TVP INFO. Pozostałe stacje t, również przygotowały materiał z naszj imprezy, który wyemitowany został w głównych wydaniach wiadomości. Powstaje również reportaż telewizyjny z imprezy. Zoorganizowanie największej imprezy w historii sportu spadochronowego w Polsce wymagało ogromnej pracy i nakładów. Było dla nas wielkim wyzwaniem, któremu sprostaliśmy. Największe brawa należą się oczywiście Widgetowi i Dafiemu, którzy przepracowali przy tym projekcie setki godzin.

Zaproszeni przez nas goście - Kate Cooper, Larry Henderson, Lessly Gale - wyjeżdzając bardzo dobrze wypowiadali się o uczestnikach, ich umiejętnościach, skupieniu i koncetracji z jaką doskonalili swoje umiejętności. Byli szczęśliwi, że mogli z nami pracować i pytali kiedy będą mogli powrócić :)

Gratulujemy rekordzistom Polski i dziękujemy im za wspólny wysiłek i determinację do ustanowienia nowego rekordu. Jesteśmy przekonani, że ten zespół ma potencjał umożliwający pobicie obecnego rekordu w niedługim czasie. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zaprosić Was na kolejną wielką imprezę spadochronową organizowaną przez Skydive.pl.

Dziękujemy za Wasz udział i do zobaczenia!Starsze aktualności

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007