Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/skydive/public_html/news-inc.php on line 27

2008-06-27... z życia Skydive.pl i usługa MójSkok

Po wielkiej imprezie Big Way Camp 2008, przyszedł czas na skupienie uwagi naszych instruktorów z powrotem na tych którzy dopiero rozpoczynają swoją podniebną przygodę. Cieszymy się, że możemy tak wielu z Was pomóc `dobrze wypaść`.

Od lipca, zgodnie z naszym kalendarzem, poza skakaniem w Ostrowie Wielkopolskim w każdy weekend, będziemy na stałe - co drugi weekend, a w razie potrzeby częściej organizować skoki tandemowe w Przasnyszu, 90 km od Warszawy. W sierpniu i wrześniu przewidujemy dodatkowo również kilka terminów w Chrcynnem, zatem zaglądajcie do naszego kalendarza, bo będzie aktualizowany. Zapraszamy osoby zainteresowane szkoleniem AFF, do przekroczenia progów naszej szkoły. W tym roku już kilkudziesięciu studentów przekonało się, że warto z nami skakać i sprawnie kończyć szkolenie AFF. W każdy weekend przybywa nam kilku kursantów, więc na brak nowych wyzwań nie narzekamy. Na szczęście -  dla równowagi - w każdy weekend kilku studentów kończy kurs i skacze sama, dzięki czemu są wolne moce przerobowe.

Już niedługo jako jedyna szkoła spadochronowa w Polsce, zaoferujemy pasażerom tandemu niepowtarzalną okazję do natychmiastowego podzielenia się wrażeniami ze swojego skoku z przyjaciółmi i znajomymi. Nowa usługa nazywa się MójSkok i polega na wygenerowaniu osobistej galerii zdjęć ze skoku tandemowego i rozesłaniu za pomocą e-mail`a lub sms`a indywidualnego linku do galerii wszystkim zgłoszonym przez Was, podczas rejestracji, znajomym. W praktyce, do 60 minut po skoku Wasi znajomi będą mogli zobaczyć 10 najciekawszych ujęć z powietrza wykonanych podczas swobodnego spadania z prędkością 200 km/h. Naszym zdaniem nie ma lepszej metody aby pochwailić się swoim skokiem, niech Wam zazdroszczą :) Do każdego zdjęcia, przy użyciu własnego komputera, będziecie mogli dołączyć swój komenatrz.

Usługa w najbliższym czasie, ze względów technicznych świadczona będzie, wyłącznie w siedzibie naszej szkoły w Ostrowie Wielkopolskim. Do końca roku planujemy rozszerzenie jej zakresu o możliwość natychmiastowej, internetowej emisji filmu ze skoku.

Zatem, jeżeli rejestrując się na skok w tandemie, wybierzecie filmowanie ze zdjęciami oraz usługę MójSkok, to w następnym kroku musicie utworzyć listę imion, nazwisk, adresów e-mail i numerów telefonów swoich znajomych, których chcecie powiadomić.

W ramach promocji do końca lipca 2008 usługę MójSkok świadczyć będziemy bezpłatnie każdemu kto zechce skorzystać, tzn. uzupełni wszelkie niezbędne informacje w formularzu rejestracji na skok w tandemie.

Cennik usługi MójSkok (10 wybranych przez kamerzystę zdjęć, osobista galeria dostępna przez 60 dni, możliwość pobrania zdjęć z galerii, galeria przygotowna do 60 minut po skoku, znajomi powiadomieni w momencie dodania ostatniego zdjęcia do galerii)

- link do galerii wysłany do 10 znajomych (e-mail i sms) - 80 zł

- link do galerii wysłany do 30 znajomych (e-mail i sms) - 150 zł

- link do galerii wysłany do 50 znajomych (e-mail i sms) - 200 zł

Podziel się swoim szczęściem z bliskimi zaraz po skoku, skorzystaj z MójSkok.

Zapraszamy na skoki do Skydive.plStarsze aktualności

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007