• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • F.A.Q.

  F.A.Q.

  Tak, na zaproszeniu widnieje : imię, nazwisko oraz nr rezerwacji osoby skaczącej. Możesz również kupić VOUCHER in blanco (tylko z numerem rezerwacji) a następnie skontaktować się z nami podając nazwisko obdarowanego lub poprosić, aby zrobił to sam.

  Nic prostszego, zaznacz podczas rejestracji przy dacie skoku „wybiorę później“. Wystarczy skontaktować się z nami tydzień przed planowanym terminem skoku pod numerem tel. 222 95 2222 i zarezerwować dogodną datę i godzinę dla osoby skaczącej.

  Z przyczyn organizacyjnych nie możemy zagwarantować że będzie to możliwe. Pamiętaj, że wiele promocji dotyczy tylko określonych lokalizacji, zmiana miejsca może łączyć się ze zminą ceny za skok.

  Możesz wybrać zaproszenie w formie elektronicznej, gotowe do pobrania w ostatnim kroku rejestracji lub zaznaczyć wysyłkę pocztą. W pierwszym przypadku zaproszenie pobieracie z naszej strony w postaci pliku PDF gotowego do wydrukowania, a w drugim przesyłane jest w formie karty pokładowej w eleganckiej kopercie.

  Należy skontaktować się z nami nie później niż tydzień przed planowanym terminem skoku.

  W takiej sytuacji najlepiej prześlij nam potwierdzenie swojego przelewu najpóźniej dwa dni przed terminem skoku na adres [email protected] a jeśli nie masz możliwości zabierz je ze sobą na lotnisko. Możecie zawsze do nas zadzwonić na numer 222 95 2222, sprawdzimy i potwierdzimy Twoją płatność.

  Maksymalna waga uczestnika to 110 kg. Maksymalny wzrost to 200 cm. Minimalny wzrost 130 cm.

  TAK, 1 min po otrzymaniu płatności, wysyłamy zaproszenie w PDF