• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • F.A.Q.

  F.A.Q.

  Tak, na zaproszeniu widnieje : imię, nazwisko oraz nr rezerwacji osoby skaczącej. Możesz również kupić VOUCHER in blanco (tylko z numerem rezerwacji) a następnie skontaktować się z nami podając nazwisko obdarowanego lub poprosić, aby zrobił to sam.

  Nic prostszego, zaznacz podczas rejestracji przy dacie skoku „wybiorę później“. Wystarczy skontaktować się z nami tydzień przed planowanym terminem skoku pod numerem tel. 222 95 2222 i zarezerwować dogodną datę i godzinę dla osoby skaczącej.

  Z przyczyn organizacyjnych nie możemy zagwarantować że będzie to możliwe. Pamiętaj, że wiele promocji dotyczy tylko określonych lokalizacji, zmiana miejsca może łączyć się ze zminą ceny za skok.

  Link do zaproszenia na skok znajduje się w wiadomości e-mail z potwierdzeniem płatności.

  Należy skontaktować się z nami nie później niż tydzień przed planowanym terminem skoku.

  W takiej sytuacji najlepiej prześlij nam potwierdzenie swojego przelewu najpóźniej dwa dni przed terminem skoku na adres [email protected] a jeśli nie masz możliwości zabierz je ze sobą na lotnisko. Możecie zawsze do nas zadzwonić na numer 222 95 2222, sprawdzimy i potwierdzimy Twoją płatność.

  Maksymalna waga uczestnika to 105 kg. Maksymalny wzrost to 200 cm. Minimalny wzrost 140 cm.

  TAK, 1 min po otrzymaniu płatności, wysyłamy zaproszenie w PDF i link do zaproszenia na skok który znajduje się w wiadomości e-mail z potwierdzeniem płatności.