FAQ - Skoki tandemowe

FAQ - Skoki tandemowe

A: Tak, na zaproszeniu widnieje : imię, nazwisko oraz nr rezerwacji osoby skaczącej. Możesz również kupić VOUCHER in blanco (tylko z numerem rezerwacji)  a następnie skontaktować się z nami podając nazwisko obdarowanego lub poprosić, aby zrobił to sam.
A: Nic prostszego, zaznacz podczas rejestracji przy dacie skoku „wybiorę później“. Wystarczy skontaktować się z nami tydzień przed planowanym terminem skoku pod numerem tel. 222 95 2222 i zarezerwować dogodną datę i godzinę dla osoby skaczącej.
A: Z przyczyn organizacyjnych nie możemy zagwarantować że będzie to możliwe. Pamiętaj, że wiele promocji dotyczy tylko określonych lokalizacji, zmiana miejsca może łączyć się ze zminą ceny za skok.
A: Możesz wybrać zaproszenie w formie elektronicznej, gotowe do pobrania w ostatnim kroku rejestracji lub zaznaczyć wysyłkę pocztą. W pierwszym przypadku zaproszenie pobieracie z naszej strony w postaci pliku PDF gotowego do wydrukowania, a w drugim przesyłane jest w formie karty pokładowej w eleganckiej kopercie.
A: Należy skontaktować się z nami nie później niż tydzień przed planowanym terminem skoku.
A: W takiej sytuacji najlepiej prześlij nam potwierdzenie swojego przelewu najpóźniej dwa dni przed terminem skoku na adres bok@skydive.pl a jeśli nie masz możliwości zabierz je ze sobą na lotnisko. Możecie zawsze do nas zadzwonić na numer 222 95 2222, sprawdzimy i potwierdzimy Twoją płatność.
A: Do skoku nie trzeba szczególnego przygotowania, trenowania, szkoleń czy badań lekarskich. Są jednak przeciwwskazania, które uniemożliwiają uczestnikowi wykonanie skoku: waga powyżej 100 kilogramów, epilepsja, ostra niewydolność układu krążenia i układu oddechowego, niestabilność i choroby kręgosłupa, wrodzona łamliwość kości.
A: Skoki tandemowe realizujemy praktycznie przy każdej pogodzie, pod warunkiem, że nie pada deszcz. Skacząc w tandemie jesteś w rękach naszych doświadczonych instruktorów. Jeżeli pogoda uniemożliwia skoki, wówczas poinformujemy Cię dzień wcześniej i umówimy się na inny termin. Taka sytuacja jest bardzo sporadyczna.
A: W czwartek wieczorem lub w piątek poprzedzający weekend  staramy się dysponować aktualnym komunikatem meteorologicznym, możesz do nas zadzwonić, zapytać o prognozę i nasze rekomendacje. Bardzo rzadko zdarza się kataklizm pogodowy, który uniemożliwia skoki przez cały dzień/weekend. Pogodę możesz również sprawdzić na naszej stronie lub korzystając z serwisu www.meteo.pl.
A: Niezbędny sprzęt: kombinezon i okulary otrzymacie od nas. Prosimy jedynie abyście zabrali ze sobą sznurowane obuwie sportowe.
A: Jasne, szczególnie w upalne dni skaczemy bez kombinezonów albo boso. Szczegóły należy dogadać z swoim instruktorem przed skokiem będąc już na strefie.
A: Podczas rejestracji możesz wybrać wybrać czy skok kupujesz dla siebie czy dla kogoś. W przypadku skoku dla znajomego, musisz podać jego dane, ale nie będziemy się z nim kontaktować, więc prezent pozostanie niespodzianką. Przechodzę do rejestracji na skok tandemowy.
A: Voucher na skok w tandemie możesz zrealizować w ciągu 12 miesięcy (w trakcie trwania sezonu) od daty dokonania rejestracji lub daty wystawienia przez nas Vouchera. W wyjątkowych przypadkach Voucher możemy przedłużyć, co związane jest z opłatą manipulacyjną.
A: Możesz zmienić datę skoku najpóźniej trzy dni przed skokiem i musi być zgłoszona pisemnie na adres bok@skydive.pl. W takiej sytuacji wybierz nową datę i godzinę skoku. Potwierdzenie zmiany odsyłamy w czasie 1 dnia roboczego. Dla 1 rejestracji (vouchera/zaproszenia) możliwa jest maksymalnie dwukrotna zmiana daty ze strony kupującego/skaczącego bez ponoszenie dodatkowych kosztów.
UWAGA!!! W przypadku zmiany daty skoku na 1-2 dni przed wybraną datą skoku, pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50 zł.
A: Możesz, ale o takiej zmianie musisz poinformować nas pisemnie wysyłając do nas maila na adres bok@skydive.pl. Pamiętaj aby osoba która docelowo skorzysta ze skoku przekazała nam dane potrzebne do rejestracji oraz zapoznała się z regulaminem i ważnymi informacjami dotyczącymi skoku. Jeśli ma wątpliwości i/lub pytania może do nas zadzwonić na numer 222 95 2222 i wszystkiego się dowiedzieć.
A: Zgodnie z Regulaminem zaproszenie wysyłamy w ciągu 3 dni robocze od daty zaksięgowania wpłaty w wysokości zgodnej z potwierdzeniem rejestracji lub zaliczki w kwocie 250 zł.
A: Skaczemy od kwietnia do października, najcieplejsze miesiące to czerwiec-wrzesień, ale każdy miesiąc ma swój urok, a skoki z nami są zawsze tak samo udane i ekscytujące!
A : Sprawdź nasze Promocje i Zniżki
Uwaga!!! Promocje i zniżki oferowane przez Skydive.pl dotyczą tylko lokalizacji Włocławek i nie łączą się ze sobą ani z oferowanymi.
A: Warunkiem skorzystania z promocji "Tanie skakanie" jest przedpłata i wykonanie skoku w piątek. Jeśli kupujący nie wybiera konkretnej daty, może to zrobić w późniejszym terminie pamiętając, że skok powinien się odbyć w piątek. Może wybrać termin skoku w sobotę lub niedzielę, ale wtedy musi dopłacić różnicę w cenie. Skydive.pl - może zaproponować zmianę terminu piątkowego na weekendowy np.: w związku ze zmianą pogody, wtedy taka zmiana nie wymaga dopłaty.
A: Skok sam w sobie jest wyjątkowym przeżyciem, które pozostaje w pamięci na całe życie. W nagrodę za dokonanie pełnej płatności z góry w trakcie rejestracji (online) lub za pośrednictwem przelewu nasza szkoła poza niepowtarzalnymi wrażeniami ma przyjemność sprezentować Ci do wyboru:
Koszulkę
Kubek lub
Pendrive.
A: Względy bezpieczeństwa powodują, że 1 kamerzysta może filmować 1 tandem w trakcie skoku.
A: Stawiamy na najwyższą jakość! Wszystkie filmy i zdjęcia są realizowane przez zewnętrznego kamerzystę) wysokiej klasy kamerami Sony HD oraz 20 Mpx aparatami cyfrowymi. W naszej szkole nie praktykujemy filmowania z tzw „z reki” z tego prostego powodu, że chcemy świadczyć najwyższej jakości usługi. Taka metoda nie pozwala na zrobienie zdjęć a filmy nie są tak wysokiej jakości jak te nakręcone kamerami Sony HD. Ze skoku otrzymujesz gotowy film z muzyką (ok 6 min) oraz ok. 50 zdjęć pełnej rozdzielczości. W naszej bazie we Włocławku film i zdjęcia otrzymasz nawet do 30 min po skoku, możesz więc dzielić się swoimi przeżyciami z rodziną i przyjaciółmi tuż po skoku.
Na lotnisku we Włocławku przed skokiem możesz podjąć decyzje o dokupieniu filmowania i zdjęć. Pamiętaj to niezwykła pamiątka, do której możesz wracać i którą możesz dzielić się z różnymi osobami. Może zainspiruje Cię ona do zrobienia szkolenia AFF i zastania samodzielnym skoczkiem…
A: Cóż w naszej szkole to akurat niemożliwe :-), w standardzie otrzymujesz zdjęcia i film, a rezygnacja z któregokolwiek elementu nie wpływa na cenę usługi. Cena usługi obejmuje profesjonalny montaż filmu.
A: Od tego roku oferujemy unikalną usługę o nazwie Mojskok.pl. Dzięki niej zaraz po skoku tworzymy Twoją indywidualną witrynę zawierającą wersję internetową filmu z Twojego skoku oraz kilku wybranych, najlepszych zdjęć. Link do witryny otrzymujesz emailem oraz sms-em z naszego systemu rejestracji. Możesz go rozesłać do swoich znajomych, dzielić się niesamowitymi wrażeniami i pochwalić się swoim niecodziennym wyczynem jakim jest skok tandemowy w towarzystwie instruktorów Skydive.pl