• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Wybór kamery

  Wybór kamery

  Skok spadochronowy to przeżycie, które dostarczy Tobie niezwykłych wrażeń i potężnej dawki adrenaliny. Będzie dla Ciebie ogromnym zaskoczeniem jak szybko następuje jego przebieg. Zatrzymaj wspomnienia na zawsze i zdecyduj się na skok tandemowy z foto-filmowaniem. Otrzymasz pamiątkę na całe życie w postaci filmu i zdjęć.

  Opanowaliśmy sztukę filmowania w powietrzu niemal do perfekcji, dzięki czemu Twój film ze skoku w tandemie będzie dynamiczny. Oglądając swój film, możesz spodziewać się ujęć z bliskiej jaki i z dalszej perspektywy. Uchwycimy dynamikę wyjścia z samolotu jak i okoliczny krajobraz z góry z Tobą w pierwszym planie. Poza filmowaniem uwielbiamy się też bawić w powietrzu. Zawsze przybijemy piątkę lub żółwika ;) Dbamy o to, aby skok z nami pozostał długo w Twojej pamięci.

  Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Tobie usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego też rozszerzyliśmy naszą ofertę o wybór trzech rodzajów kamer do każdego skoku w tandemie:

  1. KAMERA SELFIE - w trakcie skoku instruktor ma na swoim ręku umieszczoną kamerę GoPro, która rejestruje Twój skok - od momentu wyskoczenia z samolotu, aż po lot na otwartej czaszy. Zafunduj sobie najbardziej ekstremalne selfie w Twojej kolekcji!

  2. KAMERA PRO – skok jest nagrywany przez profesjonalnego skoczka – kamerzystę. Kiedy Twój instruktor dba o Twoje bezpieczeństwo, kamerzysta w tym czasie gwarantuje Ci świetną zabawę. Dba o Twój uśmiech i pomaga Ci czerpać radość ze skoku. Kamerzyści wykorzystują obiektywy szerokokątne tak, aby uchwycić w kadrze każdy moment Twojej podniebnej przygody. Usługa zawiera filmowanie skoku oraz zdjęcia.

  3. KAMERA PREMIUM – wszystko filmujemy! Usługa zawiera nagranie z kamery selfie oraz nagranie i zdjęcia z kamery pro. Najlepszy wybór, jeśli chcesz zarejestrować każdy etap Twojego skoku. Wyjątkowe chwile wymagają odpowiedniej oprawy. Otrzymasz zmontowany film z dwóch kamer oraz zdjęcia.

  CO ZAWIERA USŁUGA? KAMERA SELFIE KAMERA PRO KAMERA PREMIUM

  handycam

   

  profesjonalny kamerzysta

   

  przygotowanie do skoku

   

  lot samolotem

   

  wyjście z samolotu

   

  swobodny lot

  szybowanie na czaszy

   

  lądowanie

   

  zdjęcia