Bezpieczeństwo skoków tandemowych

Bezpieczeństwo i wygoda

Do skoków używamy wyłącznie najnowocześniejszych amerykańskich systemów spadochronowych Sigma firmy UPT. Jest to najdroższy i najlepszy sprzęt spadochronowy na rynku, zapewniający wygodę pasażera (uprząż tandemowa) oraz najwyższe bezpieczeństwo podczas skoku tandemowego. Spadochrony tandemowe, po każdym skoku układane są przez kadrę doświadczonych układaczy.

 „Strasznie chciałam skoczyć w tandemie – dostałam skok w prezencie, ale też bardzo się bałam :-(. Kiedy przyjechałam na lotnisko moje obawy się rozwiały… super profesjonalne przygotowanie, przeszkolenie, odpowiadali na wszystkie moje pytania i wątpliwości, bezpieczny sprzęt najlepszych firm i oczywiście doświadczeni instruktorzy… którzy oprócz tego, że świetnie wiedzą co robią są zabawni… i przystojni :-) - można zapomnieć o strachu!”
Natalia B. Szczecin

Duży, szybki, dwusilnikowy samolot Turbolet L-410 pilotowany przez 2 doświadczonych pilotów to gwarancja Waszego bezpieczeństwa i wygody podczas lotu na 4000m. Czas lotu na 4000m to 15 minut, więc jest okazja zajrzeć do kabiny pilotów i zobaczyć jak pracują. Nasz samolot wyposażony jest w duże, szerokie drzwi, zapewniające wygodne poruszanie się i wyskok również dla osób wysokich. To idealny samolot do skoków spadochronowych.

 „W tandemie skakałem już drugi raz w życiu. Wcześniej z małego samolotu gdzie musiałem wraz z tandem pilotem siedzieć na ziemi podczas lotu, słabe… Długo, zimno i niewygodnie. Byłem miło zaskoczony kiedy we Włocławku dowiedziałem się, że tutaj skacze się z dużego samolotu. Wchodzi do niego 16 osób, wszystkie mogą usiąść na siedzeniach i obserwować lot przez okna. Samolot był przestronny, a ja jestem wysoki i było to dla mnie ważne.” 
Jacenty, Olsztyn