• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
  • 222 95 2222
  • [email protected]
  • Bezpieczeństwo i wygoda

     

    Bezpieczeństwo i wygoda

    Do skoków używamy wyłącznie najnowocześniejszych amerykańskich systemów spadochronowych Sigma firmy UPT. Jest to najdroższy i najlepszy sprzęt spadochronowy na rynku, zapewniający wygodę pasażera (uprząż tandemowa) oraz najwyższe bezpieczeństwo podczas skoku tandemowego. Spadochrony tandemowe, po każdym skoku układane są przez kadrę doświadczonych układaczy.

    Duży,szybki samolot zabierze Was bezpiecznie na 4000m. Czas lotu na 4000m to 15 minut, więc jest okazja zajrzeć do kabiny pilotów i zobaczyć jak pracują. Nasz samolot wyposażony jest w duże, szerokie drzwi, zapewniające wygodne poruszanie się i wyskok również dla osób wysokich. To idealny samolot do skoków spadochronowych.

    „Strasznie chciałam skoczyć w tandemie – dostałam skok w prezencie, ale też bardzo się bałam :-(. Kiedy przyjechałam na lotnisko moje obawy się rozwiały… super profesjonalne przygotowanie, przeszkolenie, odpowiadali na wszystkie moje pytania i wątpliwości, bezpieczny sprzęt najlepszych firm i oczywiście doświadczeni instruktorzy… którzy oprócz tego, że świetnie wiedzą co robią są zabawni… i przystojni 🙂 – można zapomnieć o strachu!”
    Natalia B. Szczecin