• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Ważne informacje

  Zobacz ważne informacje o szkoleniach spadochronowych

  Dokumenty

  Dowód osobisty/Paszport

  Ubezpieczenie OC/NNW (numer, data ważności) – pamiętaj możesz kupić ubezpieczenie na strefie

  Dane

  Obywatelstwo, waga (max. 105 kg) , wzrost, kogo powiadomić w razie nieszczęśliwego zdarzenia (imię, nazwisko, telefon)

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
  [email protected]  lub tel. 222 95 2222

  ak zapłacić za szkolenie spadochronowe AFF?

  Wybierz najdogodniejszy dla siebie sposób płatności. Pamiętaj aby najpierw zarejestrować się na szkolenie.

  1. Możesz dokonać przelewu metodą tradycyjną na nasz numer rachunku:

  Bank Handlowy w Warszawie S.A. (Citibank)

  77 1030 0019 0109 8530 0032 2038 

  KOD SWIFT CITIPLPX

  Potwierdzenie przelewu prześlij nam na adres [email protected] najpóźniej dwa dni przed terminem szkolenia teoretycznego.

  2. Możesz zapłacić gotówką na strefie.

  3. Możesz zapłacić kartą płatniczą lub kredytową przy użyciu naszego terminala na strefie.

  Szkolenia spadochronewe AFF organizujemy tylko w głównej bazie Skydive.pl na lotnisku Kruszyn pod Włocławkiem. Centralne położenie naszej strefy gwarantuje sprawny i szybki dojazd z całej Polski.

  Nasza strefa jest dużym i bezpiecznym obszarem, zapewniającym doskonałe warunki do prowadzenia szkoleń. Przyległe tereny są również bezpieczne dla początkujących skoczków. Strefa dysponuje najlepszą w Polsce infrastrukturą socjalno-bytową, z barem, miejscami noclegowymi i dogodnymi warunkami do szkolenia.

  Szkolenia spadochronowe AFF rozpoczynają się w każdy czwartek lub piątek wieczorem w zależności od tego czy wybierzesz dla siebie Szkolenie AFF Express czy AFF Standard. Skaczemy w każdy weekend i we wszystkie długie weekendy często wydłużając takie terminy do całego tygodni skakania. Sezon trwa od kwietnia do końca października.

  To ile trwa szkolenie spadochronowe AFF jest to bardzo indywidualne i uzależnione od postępów studenta. Szkolenie zajmuje zazwyczaj 7 – 10 skoków, co oznacza 2 weekendy lub 1 „długi termin” czyli nic innego jak cały tydzień skakania lub długi weekend. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej podjąć decyzję o kursie i zarezerwować sobie czas na jego sprawne wykonanie. Idealnym czasem na rozpoczęcie szkolenia spadochronowego są właśnie długie weekendy lub dowolne kilka wolnych dni którymi dysponujesz, a kiedy my organizujemy skoki. Sprawdź najbliższy „długi termin” skoków

  Od tego roku mamy w swojej ofercie nowy produkt – Szkolenie Spadochronowe AFF Express – uczestnicząc w tym szkoleniu skończysz kurs w 4 dni!

  Szkolenia spadochronowe AFF odbywają się z wykorzystaniem spadochronów Navigator o rozmiarach dostosowanych do wagi studenta, wyposażonych w automaty AAD firmy Vigil.

  Oprócz przygotowanego spadochronu, do każdego skoku otrzymujesz  od nas kombinezon, kask, gogle oraz wysokościomierz – tzw. niezbędne ABC – do skoków spadochronowych.

  Dysponujemy kompletami w rozmiarze 260, 250, 240 oraz 220 .

  Po szkoleniu spadochronowym AFF korzystasz dalej z naszego sprzętu, doskonaląc swoje umiejętności pilotowania spadochronu przy użyciu kompletów tzw. przejściowych w rozmiarze 220-150.

  Dzięki temu zapewniamy Ci najwyższej klasy sprzęt spadochronowy zarówno w trakcie szkolenia AFF jak i po jego ukończeniu.

  Na strefie dysponujemy pełną infrastrukturą socjalną, tj. hangarem i układalnią oraz miejscami noclegowymi (30 miejsc). Aktualna oferta Fliteclubu w zakresie wyżywienia i noclegów znajduje się tutaj: FLITECLUB.PL