• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Weekend 03-05.07.2020

  Pierwszy weekend lipca okazał się idealnym pod względem pogody dla naszych studentów, skocz-ków i pasażerów tandemowych których jak co weekend nie brakowało na naszej strefie.
  David – nasz nowy student , który przyjechał ze Szczecina rozpoczął właśnie kurs AFF!!!

  Trzymamy kciuki za sukces Dawida w najbliższych weekendach. Jednocześnie troje naszych uczniów Iza, Zenek i Alek ukończyli wcześniej rozpoczęty kurs AFF i stali się samodzielnymi skoczkami!

  Teraz niebo stoi przed nimi otworem jako samodzielni skoczkowie, jednak w Skydive.pl dbamy o bezpieczeństwo i dalszą naukę studentów pod okiem naszych wszechstronnych instruktorów.
  Niezapomnianym pasażerem tandemowym który wraz z rodzicami odwiedził naszą szkołę był dziesięcioletni Jaś , który spełnił swoje marzenie o lataniu!!!!

  Przygotowanie do skoku jak i cały skok uwieczniła nasza wspaniała kamerzystka Iza a instrukto-rem tego młodego, odważnego chłopca został doświadczony Tandem pilot Linux.

  Skoki spadochronowe to niezapomniane chwile, eksplozja pozytywnych emocji które często uwieczniane są na zdjęciach. Właśnie dla tych chwil odwiedziła nas Julia Molner – utalentowany fotograf który towarzyszył naszym skoczkom robiąc wspaniałe zdjęcia podczas skoków.
  Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć na naszym fanpage na Facebook oraz Instagram.