• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Pierwszy weekend sezonu 2020 w skydive.pl

  Pierwszy weekend sezonu 2020 w skydive.pl minął intensywnie oraz był  przepełniony pozytywnymi wrażeniami pasażerów tandemowych jak i samodzielnych skoczków. Pogoda spisała się na medal a warunki sprzyjały naszym nowym studentom na rozpoczęcie praktycznego szkolenia AFF.

  W trakcie weekendu odbył się „Camera camp” prowadzony przez  Jacka „Grabarza” Grabowskiego. Szkolenie dedykowane było dla początkujących jak i zaawansowanych skoczków którzy chcą profesjonalnie skakać jako kamerzyści.

  Uczestnicy kursu w ramach ćwiczeń mieli do wykonania szereg zdjęć z wykorzystaniem różnych technik. Dodatkowo ich zadaniem było stworzenie filmu na podstawie wcześniej wymyślonego scenariusza. Jak się później okazało, powstały bardzo kreatywne filmy takie jak „Życie na strefie z perspektywy psa”.

  Nie można tutaj pominąć naszych wspaniałych pasażerów tandemowych pośród których bywają osoby, które podczas podniebnej przygody chcą przy naszym udziale wyznać sobie nawzajem swoje uczucia.   Magda i Michał byli jednym z tych pasażerów , którzy nie dość, że skoczyli razem a jak by tego było mało Michał poprosił Magdę o rękę tuż po wylądowaniu na ziemię!!!. Warto dodać, że Magda w poprzednim sezonie skoczyła już z nami w tandemie, lecz tym razem nie spodziewała się takiego zakończenia skoku!

  Gościliśmy również grupę skoczków którzy pod okiem trenerów bawili się rewelacyjnie latając tracki, fun jumpy oraz skoki coachowane.

  Zwieńczeniem intensywnego dnia skocznego było wieczorne ognisko…czyli integracja w trakcie której skoczkowie dzielili się emocjami które towarzyszyły podczas skoków. Pierwszy weekend w Skydive.pl minął rewelacyjnie. Każdemu z nas naładował baterie, sprawił że czekamy z niecierpliwością na kolejną dawkę pozytywnych emocji!