• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Skoki spadochronowe Szczecin

  Skoki spadochronowe Szczecin – atrakcja dla każdego

  Niepowtarzalna przygoda, niezapomniane przeżycia, moc emocji – tak najczęściej uczestnicy opisują skoki spadochronowe. Wyobraź sobie, że unosisz się 4000 m ponad ziemię, skaczesz ze spadochronem w tandemie, czujesz pęd powietrza, obserwujesz przepiękne widoki z zupełnie innej perspektywy. Prawda, że brzmi ciekawie? W Skydive Szczecin zapewniamy dobrą zabawę i wyjątkowe wrażenia. Możesz także otrzymać od nas film oraz zdjęcia ze skoku spadochronowego. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie przekażemy szczegółowe informacje. Skoki spadochronowe Szczecin to nasza propozycja na aktywne spędzanie wolnego czasu.

  Skoki spadochronowe Szczecin – ekstremalne przeżycia

  Skoki spadochronowe Szczecin cieszą się zainteresowaniem u osób starszych i młodszych. Jesteś niepełnoletni? Wystarczy, że uzyskasz zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. W przypadku skoków spadochronowych w tandemie nie jest wymagane od uczestników wykazywanie się ponadprzeciętną sprawnością fizyczną. Nie musisz okazywać badań lekarskich ani specjalnie przygotowywać się. Skoki spadochronowe w tandemie są propozycją niemal dla każdego miłośnika podniebnych atrakcji. Nie musisz także obawiać się, że podczas skoków spadochronowych nie będziesz wiedzieć, jak się zachować, w którym momencie otworzyć spadochron. Po przybyciu na strefę instruktor przekaże wszystkie niezbędne informacje.

  W Skydive Szczecin podczas skoków spadochronowych w tandemie nad Twoim bezpieczeństwem czuwa instruktor. Decyduje, w którym momencie należy skoczyć, otworzyć spadochron.

  Skoki spadochronowe niepowtarzalną okazją do przeżycia przygody

  Skoki spadochronowe naprawdę uzależniają! Jeśli nie chcesz skakać w tandemie, możesz ukończyć kurs spadochronowy. Szkolenia AFF kierowane są do osób, które chcą skakać ze spadochronem samodzielnie. Po ukończeniu szkolenia spadochronowego otrzymasz wpis do Książki Skoków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów Skydive Szczecin, prowadzonych przez prawdziwych pasjonatów spadochroniarstwa. Uzyskaj szczegółowe informacje i dowiedz się, jak rozwijać swoje hobby. Skoki spadochronowe to nie tylko świetna zabawa. Możesz pójść o krok dalej i uzyskać uprawnienia instruktora spadochronowego.

  Skoki spadochronowe Szczecin – emocje gwarantowane

  Skoki spadochronowe w tandemie są wyzwalaczem emocji! W Skydive Szczecin oferujemy także filmowanie i fotografowanie skoku. Wraz z biegiem lat wspomnienia zacierają się. Dzięki udokumentowaniu skoku możliwe będzie wracanie do tego dnia, przeżywanie emocji jeszcze raz, dzielenie się radością oraz swoimi doświadczeniami z bliskimi osobami.

  Zaraź innych pasją do skoków. Kupując skoki spadochronowe jako voucher na prezent, zapewniasz jednocześnie niezapomnianą przygodę i moc wrażeń.

  Skok ze spadochronem Szczecin – wszelkie pytania w sprawie szkoleń spadochronowych AFF, skoków w tandemie, imprez oraz voucherów na skoki prosimy kierować na numery telefonu: 222 95 2222 lub 500 002 779 (pracujemy pon-pt w godz.: 09:00-17:00); numer fax.: 22 300 1464.

  Zgłoszeń i rezerwacji można dokonywać pisząc na adres:
  [email protected]

  Regionalne Biuro Sprzedaży – Skydive.pl Szczecin
  Santocka 39
  71-083 Szczecin
  tel. 222 95 2222
  tel. 500 002 779
  email: [email protected]

  Skaczemy w:
  Główna baza: Lotnisko Kruszyn, 87-853 Kruszyn k. Włocławka

  Adres korespondencyjny:
  Skydive.pl Sp. z o.o.
  Lotnisko Kruszyn,
  87-853 Kruszyn

  Nasz numer konta:
  Bank Handlowy w Warszawie S.A. (Citibank)
  77 1030 0019 0109 8530 0032 2038