Profesjonalne wideofilmowanie skoku w tandemie

Wybór kamery

Skok spadochronowy to przeżycie, które dostarczy Tobie niezwykłych wrażeń i potężnej dawki adrenaliny. Będzie dla Ciebie ogromnym zaskoczeniem jak szybko następuje jego przebieg. Zatrzymaj wspomnienia na zawsze i zdecyduj się na skok tandemowy z foto-filmowaniem. Otrzymasz pamiątkę na całe życie w postaci filmu i zdjęć.

Opanowaliśmy sztukę filmowania w powietrzu niemal do perfekcji, dzięki czemu Twój film ze skoku w tandemie będzie dynamiczny. Oglądając swój film, możesz spodziewać się ujęć z bliskiej jaki i z dalszej perspektywy. Uchwycimy dynamikę wyjścia z samolotu jak i okoliczny krajobraz z góry z Tobą w pierwszym planie. Poza filmowaniem uwielbiamy się też bawić w powietrzu. Zawsze przybijemy piątkę lub żółwika ;) Dbamy o to, aby skok z nami pozostał długo w Twojej pamięci.

Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Tobie usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego też rozszerzyliśmy naszą ofertę o wybór trzech rodzajów kamer do każdego skoku w tandemie:

 

1.       KAMERA SELFIE - w trakcie skoku instruktor ma na swoim ręku umieszczoną kamerę GoPro, która rejestruje Twój skok - od momentu wyskoczenia z samolotu, aż po lot na otwartej czaszy. Zafunduj sobie najbardziej ekstremalne selfie w Twojej kolekcji!

2.       KAMERA PRO – skok jest nagrywany przez profesjonalnego skoczka – kamerzystę. Kiedy Twój instruktor dba o Twoje bezpieczeństwo, kamerzysta w tym czasie gwarantuje Ci świetną zabawę. Dba o Twój uśmiech i pomaga Ci czerpać radość ze skoku. Kamerzyści wykorzystują obiektywy szerokokątne tak, aby uchwycić w kadrze każdy moment Twojej podniebnej przygody. Usługa zawiera filmowanie skoku oraz zdjęcia.

3.       KAMERA PREMIUM – wszystko filmujemy! Usługa zawiera nagranie z kamery selfie oraz nagranie i zdjęcia z kamery pro. Najlepszy wybór, jeśli chcesz zarejestrować każdy etap Twojego skoku. Wyjątkowe chwile wymagają odpowiedniej oprawy. Otrzymasz zmontowany film z dwóch kamer oraz zdjęcia już ok 30 min po skoku. Od razu możesz wrócić do tych niezwykłych chwil i dzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi!

 

 

CO ZAWIERA USŁUGA?

KAMERA SELFIE

KAMERA     PRO

 

KAMERA PREMIUM

handycam

 

profesjonalny kamerzysta

 

przygotowanie do skoku

 

lot samolotem

 

wyjście z samolotu

 

swobodny lot

szybowanie na czaszy

 

lądowanie

 

zdjęcia