• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Strefa Włocławek

  Skydive.pl organizuje skoki spadochronowe z instruktorem oraz szkolenia spadochronowe AFF na centralnie położonym Lotnisku Kruszyn pod Włocławkiem oraz Lotnisku Przasnysz niedaleko Warszawy.

  Nasza strefy spadochronowe są dużymi i całkowicie bezpiecznymi obszarami, zapewniającym doskonałe warunki do prowadzenia szkoleń i skoków. Przyległe tereny są również bezpieczne dla początkujących skoczków spadochronowych. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem spadochronowym, salą szkoleniową, sprzętem video i wszystkim co niezbędne do prowadzenia bezpiecznego, nowoczesnego i efektywnego szkolenia. Instruktorzy naszej szkoły są na strefie w każdy weekend od piątku do niedzieli wieczora, od kwietnia do końca października.

  Strefa dysponuje najlepszą w Polsce infrastrukturą socjalno-bytową. Do Waszej dyspozycji jest:

  • 30 miejsc noclegowych w pokojach 4 osobowych z łazienkami,
  • na terenie lotniska znajduje się bar, w którym można smacznie zjeść i odpocząć,
  • 400 metrowa układalnia spadochronowa,
  • klimatyzowana sala wykładowa dla 20 osób.

  Odległości od dużych miast:

  Warszawa: 85 km, Płock: 60 km, Toruń 65 km, Łódź: 100 km, Bydgoszcz: 100 km, Gniezno 110 km, Grudziądz 120 km, Poznań: 150 km, Warszawa 160 km, Olsztyn 200 km, Gdańsk, Trójmiasto: 230 km, Elbląg: 250 km, Wrocław: 260, Koszalin 305 km, Zielona Góra: 310, Szczecin: 370

  Skoki spadochronowe Warszawa, Łódź, Toruń i Bydgoszcz

  Chcesz zaznać niesamowitych emocji, przeżyć niezapomnianą przygodę i po prostu świetnie się bawić? Skoki spadochronowe Warszawa, Łódź, Toruń i Bydgoszcz to wyjątkowa propozycja, która jest skierowana do tych odważnych osób, które poszukują mocnych wrażeń. Jak wygląda taki skok od początku do końca? Wszystko zaczyna się od wejścia do samolotu. Cały lot trwa około 15 minut, aż do wzniesienia się na odpowiednią wysokość, czyli osiągnięcia pułapu 4 tysięcy metrów nad poziomem morza. Podczas trwania lotu uczestnicy mogą podziwiać piękne krajobrazy z lotu ptaka i również zobaczyć, jak nasi piloci sterują samolotem w kokpicie. Po wzniesieniu się na właściwą wysokość następuje ta wyczekiwana chwila – skok ze spadochronem. Zapewniamy zarówno skoki w tandemie z profesjonalnym instruktorem, który przez cały czas będzie czuwać nad bezpieczeństwem bądź też skoki samodzielne, jeśli tylko przebyłeś odpowiedni kurs. Po wyskoczeniu z samolotu należy pociągnąć za specjalną taśmę, która otworzy spadochron. Ten zaś z kolei napełni się powietrzem, zwolni spadanie i umożliwi szybowanie przez około 6 minut. Podczas spadania warto podziwiać niezwykłe widoki z pięknej perspektywy. Czyż to nie brzmi ciekawie i zachęcająco? Skoki spadochronowe to najlepszy przepis na dobrą zabawę i niezapomnianą przygodę. Nie zwlekaj i już dziś dokonaj rezerwacji. Osoby, które wcześniej nie miały nic wspólnego z skokami ze spadochronem nie muszą niczego się obawiać. Skoki w tandemie to doskonała propozycja dla nich. Podczas takiego skoku uczestnikowi cały czas towarzyszy doświadczony instruktor, który nad wszystkim czuwa.

  Skoki spadochronowe Warszawa, Łódź, Bydgoszcz i Toruń to także znakomity pomysł na prezent. Voucher podarunkowy sprawi ogromną radość każdej osobie, która marzy o ekstremalnych przeżyciach.

  Skoki spadochronowe w tandemie

  Nasza oferta skoków spadochronowych Warszawa, Łódź, Toruń / Bydgoszcz cieszy się sporym zainteresowaniem wszystkich tych osób, którym zależy na niesamowitych przeżyciach. Jak dokładnie przebiega taki skok? Czy należy się do niego specjalnie przygotować? Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

  W Skydive organizujemy profesjonalne skoki spadochronowe pod czujnym okiem doświadczonego instruktora na lotnisku Kruszyn koło Włocławka oraz Przasnysz niedaleko Warszawy. Nasze lokalizacje są zaledwie 65 kilometrów od Torunia, 85 kilometrów od Warszawy, 100 kilometrów od Łodzi i 100 kilometrów od Bydgoszczy. Skok ze spadochronem należy odpowiednio wcześniej zarezerwować bądź zakupić voucher na prezent dla bliskiej nam osoby. Następnie wystarczy czekać do wyznaczonego terminu. W dniu skoku należy udać się o odpowiedniej godzinie na lotnisko, gdzie uczestnikami zajmuje się wykwalifikowany instruktor. Naszym priorytetem jest to, abyś przeżył niezapomniane chwile i doskonale się bawił, ale nadrzędną sprawą jest bezpieczeństwo i odpowiednie przygotowanie do skoku ze spadochronem. Po krótkim szkoleniu, podczas którego dowiesz się, jak należy się zachować podczas lotu i czego można się spodziewać, następuje lot samolotem, a następnie skok. Amatorzy i osoby początkujące skaczą w tandemie z instruktorem, z którym łączy ich specjalny sprzęt. Swobodne spadanie trwa około 60 sekund, po którym instruktor otwiera spadochron. Szybowanie na otwartym spadochronie to około 6 minut podziwiania zapierających dech w piersiach widoków. Następnie pozostaje już tylko spokojnie i bezpiecznie wylądować. W Skydive oferujemy również grupowe skoki spadochronowe Warszawa, Łódź, Toruń / Bydgoszcz. Zabierz przyjaciół lub kolegów z pracy na niezwykłą przygodę.

  Do skoku spadochronowego Warszawa, Łódź, Bydgoszcz / Toruń nie trzeba się w żaden sposób przygotowywać. Uczestnik nie musi być również ponadprzeciętnie wysportowany, ani posiadać przy sobie aktualne badania lekarskie. Do Skydive zgłaszają się zarówno osoby młode, jak i starsze. Niemal każdy zainteresowany przeżyciem czegoś wyjątkowego może zdecydować się na skok ze spadochronem. Przeciwwskazaniem jest jednak waga powyżej 100 kilogramów, choroby kręgosłupa, epilepsja czy wrodzona łamliwość kości. Natomiast osoby nieletnie mogą zgłosić się na skok, ale potrzebują do tego pozwolenia rodzica lub opiekuna prawnego.

  Uczestnik nie musi również posiadać specjalnego stroju ani sprzętu sportowego. Zalecamy włożyć na siebie bardzo wygodny strój i sznurowane obuwie sportowe. Przed wykonaniem skoku zapewniamy specjalny kombinezon i gogle ochronne.