• masz pytania? śmiało - jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie 9-17
 • 222 95 2222
 • [email protected]
 • Szkolenia nowości 2020

  W sezonie 2020 dla naszych skoczków przygotowaliśmy nowe kursy oraz zawody, w których będą mogli sprawdzić swoje dotychczas zdobyte umiejętności. Nowości w skydive.pl  in hop – szkolenie skierowane jest do skoczków posiadających świadectwo kwalifikacji min. PJ B. W trakcie szkolenia nauczymy Cię jak bezpiecznie i poprawnie latać w „szyku spadochronowym”, jak efektywnie możesz wykorzystać spadochron ( uprząż , swoją sylwetkę w uprzęży , taśmy spadochronu ) w trakcie długiego przelotu na otwartej czaszy.

  A może Latasz w tunelu i chciałbyś swoje umiejętności przenieść w powietrze? A może chcesz planować ciekawe linie w powietrzu? To idealnie!!!!! Warsztaty Fleefly Workshops skierowane są właśnie dla Ciebie!!!!!

  W trakcie warsztatów nauczymy Cię jak bezpiecznie planować skoki free w grupie i planować „linie” lotu już na ziemi.

  Będziemy latać we wszystkich płaszczyznach starając się wyjść poza strefę komfortu „static”’a i nauczymy Cię wykorzystywać dostępną nam przestrzeń w przemyślany sposób.

  Właśnie skończyłeś kurs AFF lub masz już trochę więcej skoków i nie wiesz co dalej, a chcesz rozwijać się i robić fajne skoki z innymi? Karolina, Agata i Iza (Sisters in Sky) zapraszają na kurs latania w formacjach płaskich (FS). W programie przewidziane są skoki 1na1 lub w niewielkich grupach od 2 do 4 osób plus oczywiście nieco teorii. Nie jest konieczne posiadanie ŚK ani doświadczenia w lataniu formacji.
  Skoki z nami przygotują Cię do egzaminu na świadectwo kwalifikacji, small-way campów, track campów, hybryd lub po prostu bezpiecznego skakania z przyjaciółmi.

  Zawody, w których możecie sprawdzić swoje umiejętności to SCRAMBLE- organizowane we współpracy z FLYSPOT. Są to zawody drużynowe 4 way. 4 osobowa grupa skoczków wraz z kamerzystą wyskakuje z samolotu i ich zadaniem jest zrobić jak największą ilośc punktów.

  Masters of 90 deegres– zawody na celność lądowania w kole tylko z zakrętu 90 stopni. Wygrywa ten kto wyląduje najbliżej centro koła. Zawody skierowane do skoczków z różnym poziomem wyszkolenia. Sportowa rywalizacja podczas skoków spadochronowych.